مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران

مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران

… دانلود …

مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران :

تعداد صفحات : 24

هدف اصلی پژوهش حاضر، بررسی رابط تغییرات قیمت سهام و افشای اختیاری مدیران است، به‎خصوص بررسی اینکه کاهش قیمت سهام، مدیران را به افشای اطلاعات حفظ‎شد قبلی (پیش‎بینی‎های مدیریت) تحریک می‎کند یا خیر. جامع آماری پژوهش شرکت‎های پذیرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران در نظر گرفته شده و دور زمانی آن از سال 1381 تا سال 1390 است. نتایج نشان می‎دهد که هنگام کاهش بزرگتر قیمت سهام، احتمال افشای اخبار (خوب یا بد) بیشتر است، ولی ارتباطی بین بزرگی افزایش قیمت سهام و احتمال افشای اخبار (خوب یا بد) وجود ندارد. به‎طور کلی‎، این پژوهش نشان می‎دهد که مدیران برای حداکثرسازی قیمت سهام شرکت خود، اخبار خوب را افشا و اخبار بد را حفظ می‎کنند، اما کاهش قیمت سهام ناشی از یک رویداد عمومی، مانند اعلامی سود و زیان، می‎تواند مدیر را به افشای اخبار بد حفظ‎شده تحریک کند؛ چراکه با کاهش بزرگتر قیمت سهام، ممکن است از نظر مدیر اخبار دیگر بد نباشد و چه بسا خوب تلقی شود.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله رابط? تغييرات قيمت سهام و افشاي اختياري در شرکت‎هاي پذيرفته‎شده در بورس اوراق بهادار تهران