مقاله تجزيه و تحليل آماري و بررسي اقتصادي حوادث ناشي از کار در معدن و کارخانه سيمان کرمان

 مقاله تجزيه و تحليل آماري و بررسي اقتصادي حوادث ناشي از کار در معدن و کارخانه سيمان کرمان

… دانلود …

مقاله تجزيه و تحليل آماري و بررسي اقتصادي حوادث ناشي از کار در معدن و کارخانه سيمان کرمان دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تجزيه و تحليل آماري و بررسي اقتصادي حوادث ناشي از کار در معدن و کارخانه سيمان کرمان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تجزيه و تحليل آماري و بررسي اقتصادي حوادث ناشي از کار در معدن و کارخانه سيمان کرمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تجزيه و تحليل آماري و بررسي اقتصادي حوادث ناشي از کار در معدن و کارخانه سيمان کرمان :

سال انتشار: 1382

محل انتشار: پنجمین همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معادن و صنایع معدنی

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

حمید عابدزاده – بخش معدن دانشگاه آزاد نی ریز
کورش شهریار – بخش معدن دانشگاه شهید باهنر کرمتان
مهدی احمدی – مسئول واحد ایمنی و نجات کارخانه سیمان کرمان

چکیده:

مقاله حاضر به بررسی آماری حوادث معدن کارخانه سیمان و خود کارخانه در سالهای 1378 و 1379 و 1380 و 1381 پرداخته است. کارخانه مزبور در شش واحد(به نام های واحد تولید 1، واحد تولید 2، واحد تولید 3، واحد 6 مشترک ، واحد 7 خدمات تولید، واحد 8 خدمات اداری و فروش) تولیدی به صورت سه شیفت فعالیت دارد. این کارخانه با سهکوره تولید کلینکر با مجموع ظرفیت اسمی 3025 تن در روز و چهار آسیا تولید سیمان با مجموع اسمی 3146 تن سیمان در روز طراحی دشه است. تعداد کل پرسنلی که در این کارخانه مشغول به کارند 1038 نفر می باشد. به طور کلی بررسی آماری حوادث یکی از راههای موثر در تشخیص نوع حوادث موجود، رده بندی حوادث از لحاظ شدت و تکرار حادثه و فراوانی آن است. در این راستا حوادثناشی از کار مربوط به معدن و کارخانه سیمان کرمان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده از طرف واحد ایمنی و نجات کارخانه تجزیه و تحلیل آماری شده و همچنین زیانهای ناشی از حذف تولید در اثر وقوعحوادث مطالعه و بررسی شده است. امید است که ا ین مطالعه بتواند راه گشایی برای کم کردن حوادث در واحد صنعتی مزبور و دیگر کارخانه های سیمان کشور باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تجزيه و تحليل آماري و بررسي اقتصادي حوادث ناشي از کار در معدن و کارخانه سيمان کرمان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تجزيه و تحليل آماري و بررسي اقتصادي حوادث ناشي از کار در معدن و کارخانه سيمان کرمان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.