مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث)

مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث)

… دانلود …

مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث) دارای 0 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث) :

تعداد صفحات : 0

هرمنوتیک در مفهوم عام‘ برداشت و رمز گشایی از پدیده ها و در مفهوم خاص تأویل و تفسیر الفاظ است. برای برداشت از یک متن عناصر مختلفی وجود دارند. که بی توجهی به آنها‘ ما را در فهم بهتر ناتوان می سازد . این عناصر عبارتند از : زمان ومکان پیدایش ‘ اجزای پیش و پس از متن‘ زمان ومکان منظور گوینده برای افاده معنی و ذهنیت گوینده ‘ معاصرین ومخاطبین مستقیم و غیر مستقیم زبان مرز درهمه جوامع وجود داشته است و در متون دینی نیز نقش به سزایی دارد که نمونه آن را می توان استفاده از اعداد نمادین‘ (بخصوص هفت) در قران شمرد. افراط وتفریط موجود در ارزشگذاری ظواهر الفاظ صحیح نیست و توجه به نصوص از یک سو و در نظر داشتن معانی غیر ظاهری از سوی دیگر لازم است.

اینک شما با جستجوی مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث) شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله در آمدي بر هرمنوتيک و تأويل (با تکيه بر قرآن و حديث)