طرح مسووليت مدني کارفرمايان، صنعتگران و پيشه وران ناشي از عمل شاگردان کارآموز در حقوق ايران و فرانسه

طرح مسووليت مدني کارفرمايان، صنعتگران و پيشه وران ناشي از عمل شاگردان کارآموز در حقوق ايران و فرانسه

… دانلود …

طرح مسووليت مدني کارفرمايان، صنعتگران و پيشه وران ناشي از عمل شاگردان کارآموز در حقوق ايران و فرانسه دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طرح مسووليت مدني کارفرمايان، صنعتگران و پيشه وران ناشي از عمل شاگردان کارآموز در حقوق ايران و فرانسه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طرح مسووليت مدني کارفرمايان، صنعتگران و پيشه وران ناشي از عمل شاگردان کارآموز در حقوق ايران و فرانسه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طرح مسووليت مدني کارفرمايان، صنعتگران و پيشه وران ناشي از عمل شاگردان کارآموز در حقوق ايران و فرانسه :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مطالعات حقوق تطبيقي

تعداد صفحات : 27

همواره بخشی از خسارات معلول عمل کارآموزان بی تجربه ای است که در مشاغل متفاوت نزد استادکاری مشغول یادگیری حرفه ای هستند. در حقوق برخی از کشورها مانند فرانسه، یکی از مصادیق مسوولیت مدنی ناشی از عمل غیر، مسوولیت کارفرمایان و صنعتگران ناشی از فعل زیان بار کارآموزانی است که نزد ایشان در حال یادگیری اطلاعات حرفه ای هستند. یکی از مشکلات چنین سیستم هایی تعیین ماهیت این مسوولیت است. این مسوولیت می تواند نوعی مسوولیت مراقب نسبت به اعمال شخص تحت مراقبت، مانند مسوولیت سرپرست نسبت به طفل، به شمار آید و نیز می تواند نوعی مسوولیت تبعیتی، مانند مسوولیت کارفرما نسبت به فعل کارگر، شمرده شود. طبیعی است که تعیین حکم در خصوص این مساله آثار متفاوتی از نظر بار اثبات تقصیر خواهد داشت. در حقوق ایران در قانون مدنی و مسوولیت مدنی به این مسوولیت اشاره ای نشده است. به نظر می رسد تعیین رژیم حقوقی حاکم بر این مسوولیت تا حدودی به تعیین ماهیت چنین مسوولیتی وابسته است که در این مقاله به کمک حقوق فرانسه این موضوع بررسی خواهد شد.

كلید واژه: تقصیر، کارآموز، کارفرما، مسوولیت

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل طرح مسووليت مدني کارفرمايان، صنعتگران و پيشه وران ناشي از عمل شاگردان کارآموز در حقوق ايران و فرانسه روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

طرح مسووليت مدني کارفرمايان، صنعتگران و پيشه وران ناشي از عمل شاگردان کارآموز در حقوق ايران و فرانسه