تحقق توسعه اقتصادي از طريق اشتغال بخش کشاورزي (مطالعه موردي استان همدان)

تحقق توسعه اقتصادي از طريق اشتغال بخش کشاورزي (مطالعه موردي استان همدان)

… دانلود …

تحقق توسعه اقتصادي از طريق اشتغال بخش کشاورزي (مطالعه موردي استان همدان) دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقق توسعه اقتصادي از طريق اشتغال بخش کشاورزي (مطالعه موردي استان همدان) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقق توسعه اقتصادي از طريق اشتغال بخش کشاورزي (مطالعه موردي استان همدان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقق توسعه اقتصادي از طريق اشتغال بخش کشاورزي (مطالعه موردي استان همدان) :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : اقتصاد كشاورزي و توسعه

تعداد صفحات : 29

شناسایی و رتبه بندی بخش های کلیدی اقتصاد ایران از دیدگاه اشتغال اهمیت ویژه ای دارد. در این مطالعه با استفاده از جدول داده – ستانده سال 1390 و تعدیل آن برای استان همدان، توسعه اقتصادی و اشتغال با رویکرد توجه به بخش کشاورزی بررسی شده است. نتایج مطالعه نشان داد که بخش کشاورزی رتبه هفتم ایجاد اشتغال مستقیم را دارد اما دارای پتانسیل بالایی در ایجاد اشتغال غیرمستقیم است. بر اساس نتایج، توجه به بخش کشاورزی به رشد و توسعه متوازن استان کمک خواهد کرد. همچنین بخش کشاورزی دارای رتبه ششم پیوند پسین و پیشین است. طبق نتایج مشخص شد که ایجاد و توسعه صنایع غذایی در استان به اشتغال زایی بیشتر و در نتیجه تولید بیشتر کمک می کند.

كلید واژه: جدول داده ستانده، اشتغال، تولید، کشاورزی

پژوهشگر گرامی فایل کامل تحقق توسعه اقتصادي از طريق اشتغال بخش کشاورزي (مطالعه موردي استان همدان) با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تحقق توسعه اقتصادي از طريق اشتغال بخش کشاورزي (مطالعه موردي استان همدان) دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.