بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران

بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران

… دانلود …

بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي نوآوري هاي اخير در شيمي و مهندسي شيمي

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

گونه Haplophyllum virgatum از جنس سدابی و متعلق به خانواده مرکبات با رویش محدود به منطقه گنو در استان هرمزگان جمع آوری و به منظور بررسی های فیتوشیمیایی مورد مطالعه قرار گرفت. ریشه گیاه در حلال های هگزان اتیل استاتو متانول حل شد که از این بین عصاره اتیل استاتی با دارا بودن خواص ضدسرطانی انتخاب و بررسی های بعدی بر روی اینعصاره به منظور شناسایی ترکییات موثر به روشهای GC-MS ،GC,HPLC و LC-MS ،LC انجام شد. این اولین بررسی فیتوشیمیایی گیاه H.virgatum var. virgatum می باشد و حضور کلیه ترکیبات شناسایی شده در مورد این گیاه اولین گزارش ارایه شده در جهان است.

اینک شما با جستجوی بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي فيتوشيميايي عصاره اتيل استاتي Haplophyllum virgatum گونه انحصاري ايران