روش نوين جهت افزايش دقت و بهبود سرعت در شناسايي پارامتر هاي تابع انتقال ماشين هاي جريان مستقيم

روش نوين جهت افزايش دقت و بهبود سرعت در شناسايي پارامتر هاي تابع انتقال ماشين هاي جريان مستقيم

… دانلود …

روش نوين جهت افزايش دقت و بهبود سرعت در شناسايي پارامتر هاي تابع انتقال ماشين هاي جريان مستقيم دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد روش نوين جهت افزايش دقت و بهبود سرعت در شناسايي پارامتر هاي تابع انتقال ماشين هاي جريان مستقيم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي روش نوين جهت افزايش دقت و بهبود سرعت در شناسايي پارامتر هاي تابع انتقال ماشين هاي جريان مستقيم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن روش نوين جهت افزايش دقت و بهبود سرعت در شناسايي پارامتر هاي تابع انتقال ماشين هاي جريان مستقيم :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي چشم انداز1420 و پيشرفت هاي تکنولوژيک مهندسي برق، کامپيوتر و فناوري اطلاعات

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

در این مقاله الگوریتم اصلاح شده ی ازدحام ذرات تطبیقی فازی جهت تخمین پارامترهای تابع انتقال موتور جریان مستقیم پیشنهاد شده است. تیوری ارایهشده بر پایه سیستم های تک ورودی و تک خروجی استوار می باشد. شناسایی پارامتراهای ماشین مبنی بر مینیمم کردن جمع مربعات خطا می باشد. جهتمقایسه با الگوریتم ارایه شده، استفاده از الگوریتم ژنتیک مناسب به نظر می رسد. نتایج حاصل نشان می دهد که الگوریتم ارایه شده بسیار کارآمد و به آسانی می تواند با دقت و سرعت بیشتری نسبت به الگوریتم ژنتیک پارامترهای ناشناخته ماشین را شناسایی کند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل روش نوين جهت افزايش دقت و بهبود سرعت در شناسايي پارامتر هاي تابع انتقال ماشين هاي جريان مستقيم با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل روش نوين جهت افزايش دقت و بهبود سرعت در شناسايي پارامتر هاي تابع انتقال ماشين هاي جريان مستقيم دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.