بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار)

بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار)

… دانلود …

بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار) :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي مهندسي عمران،معماري ومديريت بحران

تعداد صفحات : 18

چکیده مقاله:

تاثیرات متقابل انسان و محیط بر یکدیگر، از هسته های اولیه ی تمامی نظریه های رشد و همچنین روانشناسیمحیط است؛ کودکی زمان آغاز این تاثیرپذیری است. علیرغم تاثیرپذیری بیشتر کودک از محیط نسبت به افراد بالغ،همواره در طراحی ها بزرگسالان ملاک و معیار عمل قرار می گیرند و به این ترتیب کودکان ناگزیر به زندگی در محیط هاییهستند که با روحیات و نیازهایشان سازگاری ندارد. از این رو مقاله ی حاضر سعی دارد با نظرخواهی از کودکان به شناختویژگی های خانه ی ایده آل از نگاه کودکان بپردازد. این پژوهش از نوع تحلیلی– توصیفی و مبتنی بر اطلاعات کتابخانه ای ومی دانی می باشد. نمونه های آماری 306 دختر 6 تا 12 ساله ی شهر فریدونکنار می باشند که به وسیله ی ابزارهای تحقیق(نقاشی و مصاحبه) مورد ارزیابی قرار گرفته اند. پس از بررسی های لازم، نتایج نشان داد که بین خانه های کنونی و خانه یایده آل کودکان تفاوتهایی وجود دارد که با طراحیهای اصولی میتوان در جهت کاهش این تفاوت ها گام برداشت.

اینک شما با جستجوی بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار) وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار) شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي ويژگي هاي خانه ي ايده آل از نگاه کودکان (نمونه ي موردي: دختران 6 تا 12 سال شهر فريدونکنار)