نگاهي تطبيقي به زبان و انديشه پروين اعتصامي و فروغ فرخزاد

نگاهي تطبيقي به زبان و انديشه پروين اعتصامي و فروغ فرخزاد

… دانلود …

نگاهي تطبيقي به زبان و انديشه پروين اعتصامي و فروغ فرخزاد دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد نگاهي تطبيقي به زبان و انديشه پروين اعتصامي و فروغ فرخزاد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي نگاهي تطبيقي به زبان و انديشه پروين اعتصامي و فروغ فرخزاد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن نگاهي تطبيقي به زبان و انديشه پروين اعتصامي و فروغ فرخزاد :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنگره بين المللي علوم انساني، مطالعات فرهنگي

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

زبان یکی از رفتارهای انسان است که هر فرد از طریق آن می تواند هویت جنسی خود را آشکار سازد. در این میان، زنان زبانی متفاوت با مردان به کار می برند و این امر در آثار هنری شان نیز نمودار می شود. پروین اعتصامی و فروغ فرخزاد به عنوان دو شاعر برجستهی زن معاصر، دارای زبان و شیوهی خاص خود هستند که از جهات مختلف قابل مقایسهاند. درعینحال که هر دو شاعر از زبان جنس زن استفاده کرده اند، تفاوت های چشمگیری را می توان در آثار هر یک مشاهده کرد. پروین مسیر سنت را طی می کند اما فروغ قدم در راه تازه ای می گذارد و سرانجام هر دو به یک نقطه ی مشترک به عنوان هدف زن می رسند: تساوی حقوق زن در کنار حقوق مرد. در این راه، اما، هریک آغازگر مسیر تازه ای می شوند. در این مقاله سعی شده است تا پس از بیان ویژگی های شعری هر یک به صورت جداگانه و مقایسه ی آن دو، وجوه اشتراک و افتراق دو شاعر، به ویژه از نظر زبان و اندیشه، بیان گردد و همچنین جایگاهی که این دو شاعر زن در شعر معاصر دارند، نمایانده شود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل نگاهي تطبيقي به زبان و انديشه پروين اعتصامي و فروغ فرخزاد با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل نگاهي تطبيقي به زبان و انديشه پروين اعتصامي و فروغ فرخزاد دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.