طراحي و تحليل استحکام ديوارهي آب بند کنگرهدار در شناورهاي تندروي آلومينيومي با رويکرد کاهش وزن و افزايش استحکام

طراحي و تحليل استحکام ديوارهي آب بند کنگرهدار در شناورهاي تندروي آلومينيومي با رويکرد کاهش وزن و افزايش استحکام

… دانلود …

طراحي و تحليل استحکام ديوارهي آب بند کنگرهدار در شناورهاي تندروي آلومينيومي با رويکرد کاهش وزن و افزايش استحکام دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طراحي و تحليل استحکام ديوارهي آب بند کنگرهدار در شناورهاي تندروي آلومينيومي با رويکرد کاهش وزن و افزايش استحکام کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طراحي و تحليل استحکام ديوارهي آب بند کنگرهدار در شناورهاي تندروي آلومينيومي با رويکرد کاهش وزن و افزايش استحکام،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طراحي و تحليل استحکام ديوارهي آب بند کنگرهدار در شناورهاي تندروي آلومينيومي با رويکرد کاهش وزن و افزايش استحکام :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين همايش ملي شناورهاي تندرو

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

بالکهدهای عرضی کنگرهدار اغلب در کشتی های بزرگ از جمله نفتکش ها و فله برها به دلیل برخورداری از مزایای عمده که شامل ساخت سریع و آسان تر، شستشوی راحت تر مخازن و همچنین افزایش فضای مفید میباشد استفاده میشوند. ولی به ندرت به مساله طراحی و استفاده از این نوع دیواره های عرضی در شناور های آلومینیومی سبک پرداخته شدهاست. لذا در این مقاله سعی شده است که بالکهد عرضی در یک نمونه شناور تندروی آلومینیومی با ابعاد واقعی را به صورت طراحی و نتایج حاصله با بالکهد عرضی شناور که به صورت مسطح می باشد DNV.GL کنگره دار بر اساس آییننامهو همچنین مقایسه وزن که Maestro مقایسه گردد. نتایج شامل تحلیل استحکام بر اساس روش المان محدود در نرم افزار یکی از پارامترهای اساسی در شناورهای تندرو می باشد خواهد بود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل طراحي و تحليل استحکام ديوارهي آب بند کنگرهدار در شناورهاي تندروي آلومينيومي با رويکرد کاهش وزن و افزايش استحکام با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل طراحي و تحليل استحکام ديوارهي آب بند کنگرهدار در شناورهاي تندروي آلومينيومي با رويکرد کاهش وزن و افزايش استحکام دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.