بررسي اثر طبقه راه انداز کلاس A روي تقويت کننده توان کلاسAB

بررسي اثر طبقه راه انداز کلاس A روي تقويت کننده توان کلاسAB

… دانلود …

بررسي اثر طبقه راه انداز کلاس A روي تقويت کننده توان کلاسAB دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثر طبقه راه انداز کلاس A روي تقويت کننده توان کلاسAB کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثر طبقه راه انداز کلاس A روي تقويت کننده توان کلاسAB،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثر طبقه راه انداز کلاس A روي تقويت کننده توان کلاسAB :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس سالانه ملي مهندسي مکانيک و راهکارهاي صنعتي

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

هدف از انجام این مقاله، بررسی اثر طبقه راه انداز روی تقویت کننده توان کلاس AB و مقایسه پارامترهای آن با تقویت کننده بدون راه انداز می باشد. پارامتر های مهم در طراحی تقویت کننده توان شامل توان خروجی، بازده درین، بازده توان اضافه شده، خطینگی و بهره هستند . از آنجا که تقویت کننده های خطی دارای خطینگی بالایی هستند کاربرد زیادی در طراحی فرستنده و گیرنده های بی سیم دارند. با توجه به ارزانی و قابلیت مجتمع شدن بهتر تکنولوژی CMOS ، از تکنولوژی CMOS m 18.0 در طراحی مدار استفاده شده است. ابتدا یک تقویت کننده توان کلاس AB یک طبقه طراحی و شبیه سازی کردیم. برای افزایش بهره و خطینگی تقویت کننده، در مرحله بعد یک طبقه راه انداز کلاس A به طبقه قبلی اضافه کرده و پارامترهای تقویت کننده بدون راه انداز و تقویت کننده با راه انداز را مورد بررسی و مقایسه قرار دادیم. مشاهده کردیم که بهره، بازده و خطینگی در تقویت کننده با طبقه راه انداز افزایش یافته است. شبیه سازی و تحلیل نتایج را در نرم افزار 2011 ADS با تکنولوژی 18.0 CMOS m انجام دادیم. تقویتکننده توان کلاس AB با طبقه راه انداز در توان ورودی 10dBm و فرکانس 4GHz.2 ؛ توان خروجی 2dBm.16 را تولید کرده و بازده درین و PAE آن به ترتیب برابر 4.73 %و 8.41 %می باشد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي اثر طبقه راه انداز کلاس A روي تقويت کننده توان کلاسAB روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي اثر طبقه راه انداز کلاس A روي تقويت کننده توان کلاسAB