بررسي فلور و تنوع گياهي (مطالعه موردي منطقه هندوالان-بيرجند)

بررسي فلور و تنوع گياهي (مطالعه موردي منطقه هندوالان-بيرجند)

… دانلود …

بررسي فلور و تنوع گياهي (مطالعه موردي منطقه هندوالان-بيرجند) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي فلور و تنوع گياهي (مطالعه موردي منطقه هندوالان-بيرجند) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي فلور و تنوع گياهي (مطالعه موردي منطقه هندوالان-بيرجند)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي فلور و تنوع گياهي (مطالعه موردي منطقه هندوالان-بيرجند) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي منابع طبيعي، مهندسي کشاورزي، محيط زيست و توسعه روستايي

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

افزایش کمی و کیفی پوشش گیاهی برای رسیدن به تولید پتانسیل و بهره برداری پایدار مهمترین هدفی است که در مدیریت مرتع دنبال میگردد. در این مطالعه تنوع گیاهی در منطقه قرق هندوالان، (خراسان جنوبی) که از سال 1390 عملیات نهالکاری توام با بذر پاشی در ان انجام شده با هدف استقرار پوشش گیاهی قرق گردیده است مورد بررسی قرار گرفت و تعداد 10 پلات 5*5 متری بصورت تصادفی در منطقه مورد مطالعه بررسی و گونه های موجود در هر پلات شناسایی شد و حضور 10 خانواده و 17 گونه به اثبات رسید. نتایج نشان داد جنس Ceratocarpus با 100 درصد دارای بیشترین درصد فراوانی در واحد سطح و جنس های Artemisia ، Launaea، Lactuca و Salsola با 10 درصد فراوانی دارای کمترین درصد فراوانی در واحد سطح بود. بزرگترین تیره Chenopodiaceae با 5 گونه و کوچکترین تیره Plumbaginaceae با 2 گونه می باشد. شکل زیستی هریک از گونه ها با استفاده از روش Raunkier مشخص شد که شامل %12 فانروفیت، %18 کاموفیت و %29 همی کریپتوفیت می باشد. شاخص شانون واینر برای منطقه برابر با 1/73 بدست امد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي فلور و تنوع گياهي (مطالعه موردي منطقه هندوالان-بيرجند) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي فلور و تنوع گياهي (مطالعه موردي منطقه هندوالان-بيرجند)