طراحي گيت XOR هفت ورودي مبتني بر ترانزيستورهاي نانو لوله کربني

طراحي گيت XOR هفت ورودي مبتني بر ترانزيستورهاي نانو لوله کربني

… دانلود …

طراحي گيت XOR هفت ورودي مبتني بر ترانزيستورهاي نانو لوله کربني دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طراحي گيت XOR هفت ورودي مبتني بر ترانزيستورهاي نانو لوله کربني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طراحي گيت XOR هفت ورودي مبتني بر ترانزيستورهاي نانو لوله کربني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طراحي گيت XOR هفت ورودي مبتني بر ترانزيستورهاي نانو لوله کربني :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش بين المللي کاربرد علوم مهندسي در توسعه و پيشرفت ايران 1404

تعداد صفحات : 16

چکیده مقاله:

نانولوله های کربنی به علت مشخصات الکتریکی فوق العاده خود یکی از بهترین گزینه ها به منظور جایگزینی فناوری مبتنی بر سیلیکون به شمار می روند .ترانزیستور مبتنی بر نانولوله کربنی یکی از امیدوار کننده ترین جایگزین ها برای دست یابی به مدارات دیجیتال با سرعت بالاتر و ابعاد کوچکتر می باشد. با توجه به اهمیت گیت XOR در بهبود تکنولوژی کامپیوتر و الکترونیک که در جهان امروز دارند و با توجه به محدودیت تعداد ورودی در طراحی گیت XOR با CMOS معمول، ارایه روشی مناسب برای طراحی گیت های XOR با تعداد ورودی بالا مورد توجه می باشد. در این مقاله گیت XOR هفت ورودی مبتنی بر ترانزیستور نانو لوله کربنی بر اساس یک روش طراحی جدید با استفاده از HSPICE در تکنولوژی 32 نانو متر شبیه سازی شده اند. بر اساس نتایج بدست آمده گیت های طراحی شده بر اساس ترانزیستور نانو لوله کربنی دارای تعداد ترانزیستور کمتر ، توان مصرفی و تاخیر انتشار بهبود یافته تری نسبت به گیت های XOR بر مبنای تکنولوژی معمولی CMOS هستند.

اینک شما با جستجوی عبارت طراحي گيت XOR هفت ورودي مبتني بر ترانزيستورهاي نانو لوله کربني وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
طراحي گيت XOR هفت ورودي مبتني بر ترانزيستورهاي نانو لوله کربني