مقاله بررسي رخساره حياتي کندونتهاي دونين پسين در شمال شرقي اصفهان

 مقاله بررسي رخساره حياتي کندونتهاي دونين پسين در شمال شرقي اصفهان

… دانلود …

مقاله بررسي رخساره حياتي کندونتهاي دونين پسين در شمال شرقي اصفهان دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي رخساره حياتي کندونتهاي دونين پسين در شمال شرقي اصفهان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي رخساره حياتي کندونتهاي دونين پسين در شمال شرقي اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي رخساره حياتي کندونتهاي دونين پسين در شمال شرقي اصفهان :

سال انتشار: 1380

محل انتشار: پنجمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 3

نویسنده(ها):

حسین غلامعلیان – گروه زمین شناسی دانشگاه اصفهان
محمد رضا کبریائی زاده – گروه زمین شناسی دانشگاه اصفهان

چکیده:

مطالعات انجام شده بر اساس کنودونتها بر روی رسوبات دونین در شمال شرقی اصفهان در دو مقطع چاهریسه و زفره سن دونین پسین را برای این دو مقطع ثابت کرده است . در مجموع 210 نمونه از دو مقطع برداشت شده که 135 عدد از چاهریسه و 75 عدد از زفره برداشت شده اند . تعداد 8 جنس و 36 گونه کنودونت شناسایی شدند که تمام آنها مختص مناطق کم عمق دریا هستند . مجموعه این گونه ها میتواند محیطی از ساحل تا بخش میانی فلات قاره و یا کمی متمایل بطرف بخش عمیق فلات قاره را نشان بدهد .

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي رخساره حياتي کندونتهاي دونين پسين در شمال شرقي اصفهان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي رخساره حياتي کندونتهاي دونين پسين در شمال شرقي اصفهان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.