تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان

تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان

… دانلود …

تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنگره بين المللي عمران ، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات : 18

چکیده مقاله:

تجهیزات مورد استفاده در خیابان های شهری یا اصطلاحا مبلمان شهری، از اجزای ضروری و جدایی ناپذیر جوامع به شمار میروند و بی شک قسمت عمده ای از عناصر تشکیل دهنده سیمای هر شهر، مبلمان آن شهر است. مبلمان شهری در واقع درعین کاربردی بودن در صورت رعایت معیارهای زیبایی شناسانه و مکان یابی صحیح زینت بخش خیابان ها و فضاهای شهریبه حساب می آید. تابلوهای تبلیغاتی نیز به عنوان جزیی از عناصر مبلمان شهری از این مقوله مستثنی نیستند.این پژوهش به ساماندهی و ارایه الگوی مناسب مکانیابی و طراحی و بررسی مکان استقرار و نصب تابلوهای تبلیغاتی به عنوانیکی از عناصر و شاخصه های مهم شهری پرداخته شده است. در رابطه با تبلیغات محیطی و به حداقل رساندن تاثیراتنامطلوب آن، لازم است دستورالعمل اجرایی کامل و مدونی برای جانمایی تابلوهای تبلیغاتی تدوین گشته و با نظارت اصولی ودقیق بر آن ها صنعت مورد نظر را به نحو احسن کنترل نمود.روش انجام پژوهش، توصیفی – تحلیلی که به صورت کیفی صورت گرفته است. در این راستا فعالیتی پژوهشی در زمینه ضوابطموجود کشور در زمینه تابلو های تبلیغاتی صورت گرفت و پس از آن ضوابطی پیشنهادی جهت طراحی و مکان یابی تابلوهایتبلیغاتی در سطح شهر زنجان ارایه گردید تا در برنامه ریزی های آینده در خصوص تابلوها به عنوان دستورالعملی مدون مورداستفاده قرار گیرد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان وارد صفحه فروش فایل دانلودی تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تدوين ضوابط طراحي و مکانيابي تابلوهاي تبليغات شهري نمونه موردي شهر زنجان