رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد

رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد

… دانلود …

رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين همايش ملي مشاوره و سلامت روان

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

این پژوهش به رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد پرداخته است. این پژوهش از نظر هدف در زمره پژوهش های بنیادی محسوب می شود و با استفاده ازروش تحقیق همبستگی انجام شد. جامعه آماری در این تحقیق را تمامی کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد که تعداد 185 نفر می باشند تشکیل می دهند. در پژوهش حاضر با در نظر گرفتن تمامی کارمندان آموزش و پر ورش شهر مشهد با توجه به نمونهگیری تصادفی با استفاده از جدول مورگان 120 نفر انتخاب شدند. گردآوری دادهها در این پژوهش به دو طریق انجام شده است: کتابخانهای و میدانی. ابزار گردآوری اطلاعات پرسشنامه فرسودگی شغلی مسلش، پرسشنامه سخت رویی کوباسا و پرسشنامه هوش معنوی گینک بود. در این پژوهش برای پاسخ گویی به فرضیات در سطح آمار استنباطی، برای اثبات یا رد فرضیه ها از روش رگرسیون چند متغیره گام به گام و ضریب همبستگی پیرسون استفاده شد. نتایج فرضیه اصلی تحقیق نشان داد که بین تیپ های شخصیتی، هوش معنوی و سرسختی روانشناختی با فرسودگی شغلی در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد رابطه وجود دارد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد وارد صفحه فروش فایل دانلودی رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

رابطه بين تيپ هاي شخصيتي، هوش معنوي و سرسختي روانشناختي با فرسودگي شغلي در کارمندان آموزش و پرورش شهر مشهد