مقاله حل عددي جريان سيال دوران منيفولد در حالت سه بعدي دائم و گذرا

 مقاله حل عددي جريان سيال دوران منيفولد در حالت سه بعدي دائم و گذرا

… دانلود …

مقاله حل عددي جريان سيال دوران منيفولد در حالت سه بعدي دائم و گذرا دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله حل عددي جريان سيال دوران منيفولد در حالت سه بعدي دائم و گذرا کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله حل عددي جريان سيال دوران منيفولد در حالت سه بعدي دائم و گذرا،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله حل عددي جريان سيال دوران منيفولد در حالت سه بعدي دائم و گذرا :

سال انتشار: 1380

محل انتشار: دومین همایش موتورهای درونسوز

تعداد صفحات: 5

نویسنده(ها):

بیژن فرهانیه – دانشیار دانشکده مهندسی مکانیک_ دانشگاه صنعتی شریف
محمود معینی سده – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک_ دانشگاه صنعتی شریف

چکیده:

در این مقاله حل عددی معادلات حاکم بر جریان سیال درون منیفولد ورودی موتور نیسان 2400 سی سی بهمراه نتایج بدست آمده از این حلها ارائه شده است . شرط مرزی در مقاطع ورودی و خروجی منیفولد از نوع فشار مشخص اعمال شده است . در تحلیل های حالت دائم فشار در ورودی و خروجی منیفولد مقداری ثابت در نظر گرفته شده در حالیکه در تحلیل حالت گذر ا فشار در ورودی ثابت است ولی فشار در خروجی متغیر اعمال گردید ه. جهت تعیین شرط مرزی خروجی در حالت گذرا از شبیه سازی ترمودینامیکی فرایند مکشدر موتور احتراق داخلی استفاده شده و تغییرات فشار در پورت ورودی بدست آمده است . سیال تراکم پذیر و جریان آشفته فرض شده است . برای اطمینان از صحت نتایج بدست آمده عدم وابستگی نتایج به تعداد گره در نظر گرفته شده است . برای در نظر گرفتن تأ ثیرات آشفتگی در معادلات حا کم از مدل توربولانس k استاندارد استفاده شد ه است . در نهایت نتایج بدست آمده شامل میدانهای سرعت، فشار و دیگر پارامترها می توانند ماهیت و پدیده های جریان سیال و نقاط ضعف و قوت منیفولد طراحی شده را مشخص کنند که در اینصورت می توان به بهینه سازی منیفولد ورودی پرداخت .

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله حل عددي جريان سيال دوران منيفولد در حالت سه بعدي دائم و گذرا با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله حل عددي جريان سيال دوران منيفولد در حالت سه بعدي دائم و گذرا دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.