مقاله نقش قيمت زمين در تعيين آرايش هاديها، شکل برج ها و ولتاژ خطوط انتقال نيرو

 مقاله نقش قيمت زمين در تعيين آرايش هاديها، شکل برج ها و ولتاژ خطوط انتقال نيرو

… دانلود …

مقاله نقش قيمت زمين در تعيين آرايش هاديها، شکل برج ها و ولتاژ خطوط انتقال نيرو دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله نقش قيمت زمين در تعيين آرايش هاديها، شکل برج ها و ولتاژ خطوط انتقال نيرو کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله نقش قيمت زمين در تعيين آرايش هاديها، شکل برج ها و ولتاژ خطوط انتقال نيرو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله نقش قيمت زمين در تعيين آرايش هاديها، شکل برج ها و ولتاژ خطوط انتقال نيرو :

سال انتشار: 1380

محل انتشار: شانزدهمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 11

نویسنده(ها):

قدرت اله حیدری – شرکت توانیر
مازیار حیدری – دانشگاه صنعتی امیرکبیر

چکیده:

در بررسیهای اقتصادی و انتخاب ولتاژ و مشخصات فنی خطوط انتقال نیرو قیمت زمین بطور جدی مورد توجه قرار نمی گیرد که یکی از دلایل مهم آن مشخص نبودن شرایط دقیق مسیر و قیمت زمین در مرحله برنامه ریزی و طراحی اولیه می باشد .
با توجه به نقش بسیار مؤثری که قیمت زمین در انتخاب ولتاژ، شکل برج، آرایش هادیها، تعداد هادیها در هر فاز و تعداد مدارها دارد در این مقاله این عوامل مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند . بررسیهای انجام شده در این مقاله نشان می دهد که در مناطق شهری یا مناطقی که قیمت زمین بسیار بالا است و بکارگیری خطوط انتقال باندل و کمپاکت کهمعمولاً نیاز به سرمایه گذاری بیشتری دارند در مقایسه با خطوط ساده ولی ولتاژ بالاتر موجه تر می باشند .

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله نقش قيمت زمين در تعيين آرايش هاديها، شکل برج ها و ولتاژ خطوط انتقال نيرو با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله نقش قيمت زمين در تعيين آرايش هاديها، شکل برج ها و ولتاژ خطوط انتقال نيرو دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.