رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان

رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان

… دانلود …

رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله روانشناسي

تعداد صفحات : 13

هدف از این پژوهش، شناسایی رابطه بین هوش معنوی و راهبردهای مدیریت زندگی با رفتار شهروندی سازمانی معلمان بود. گروه نمونه شامل 240 نفر دبیر (130 نفر مرد، 110 نفر زن) از دبیرستان های شهر قزوین بود كه به روش نمونه گیری خوشه ای انتخاب و به سه ابزار: هوش معنوی كینگ (2008)، راهبردهای مدیریت زندگی فروند و بالتز (2002) و رفتار شهروندی سازمانی پودساكوف و همكاران (1990) پاسخ دادند. داده ها به وسیله ضریب همبستگی پیرسون و رگرسیون گام به گام مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. نتایج نشان داد كه بین هوش معنوی و راهبردهای مدیریت زندگی معلمان با رفتار شهروندی سازمانی آنها رابطه مثبت و معناداری وجود دارد و مولفه های هوش معنوی و راهبردهای مدیریت زندگی می توانند تغییرات رفتار شهروندی سازمانی را پیش بینی كنند. یافته های این پژوهش نشان می دهد كه هوش معنوی و راهبردهای مدیریت زندگی از عوامل موثر بر رفتار شهروندی سازمانی هستند.

كلید واژه: هوش معنوی، راهبردهای مدیریت زندگی، رفتار شهروندی سازمانی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان وارد صفحه فروش فایل دانلودی رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

رابطه هوش معنوي و راهبردهاي مديريت زندگي با رفتار شهروندي سازماني معلمان