تاثير هندسه تبديل همگرا بر پارامترهاي هيدروليکي امواج ضربه اي

تاثير هندسه تبديل همگرا بر پارامترهاي هيدروليکي امواج ضربه اي

… دانلود …

تاثير هندسه تبديل همگرا بر پارامترهاي هيدروليکي امواج ضربه اي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير هندسه تبديل همگرا بر پارامترهاي هيدروليکي امواج ضربه اي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير هندسه تبديل همگرا بر پارامترهاي هيدروليکي امواج ضربه اي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير هندسه تبديل همگرا بر پارامترهاي هيدروليکي امواج ضربه اي :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آب و خاك (علوم و صنايع كشاورزي)

تعداد صفحات : 12

در مطالعه جریان های فوق بحرانی تشکیل امواج ضربه ای از اهمیت بالایی برخوردار است. این امواج عمدتا در هنگام عبور جریان فوق بحرانی در کانال های غیر منشوری یافت می شوند. در تحقیق حاضر با استفاده از مدل آزمایشگاهی تاثیر طول و تحدب دیواره تبدیل همگرای کانال روباز بر پارامترهای هیدرولیکی امواج ضربه ای مورد بررسی قرار گرفت. بدین منظور مقادیر عمق و سرعت لحظه ای در نقاط مختلف امواج ضربه ای تشکیل شده در تبدیل های همگرا به ازای چهار عدد فرود مختلف اندازه گیری شد. نتایج نشان داد که با کاهش طول تبدیل به میزان 63 درصد، مقادیر حداکثر سرعت و ارتفاع امواج به طور متوسط 23.6 درصد و 2.77×102 درصد افزایش یافت. همچنین به ازای طول ثابت تبدیل، با تغییر دیواره های آن از حالت مستقیم به محدب مقادیر مذکور به طور میانگین 6.9 درصد و 35.2 درصد کاهش یافت.

كلید واژه: جریان فوق بحرانی، سرعت لحظه ای، کانال غیرمنشوری، مدل آزمایشگاهی

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تاثير هندسه تبديل همگرا بر پارامترهاي هيدروليکي امواج ضربه اي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تاثير هندسه تبديل همگرا بر پارامترهاي هيدروليکي امواج ضربه اي