مقاله روش هاي افزايش راندمان و بهره وري از شبکه هاي موجود

 مقاله روش هاي افزايش راندمان و بهره وري از شبکه هاي موجود

… دانلود …

مقاله روش هاي افزايش راندمان و بهره وري از شبکه هاي موجود دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله روش هاي افزايش راندمان و بهره وري از شبکه هاي موجود کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله روش هاي افزايش راندمان و بهره وري از شبکه هاي موجود،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله روش هاي افزايش راندمان و بهره وري از شبکه هاي موجود :

سال انتشار: 1373

محل انتشار: هفتمین سمینار کمیته ملی آبیاری و زهکشی

تعداد صفحات: 6

نویسنده(ها):

محمدحسن صلواتی – کارشناس آبهای سطحی شرکت سهامی آب منطقه ای غرب

چکیده:

با توجه به اینکه طبق تقسیم بندی های مختلف آب و هوایی کشور ما در منطقه ای نیمه خشک از کره زمین واقع شده و به دلیل بارش کم و پوشش گیاهی نه چندان مناسب هر قطره آب ارزشی حیاتی دارد. به این دلیل سازه هایی که جهت نگهداری، توزیع و انحراف آب ساخته خواهند شد بایست با مطالعات بیشتر و عمیق تری همراه بوده وپارامترهای مختلفی در ساخت انان ملحوظ شود و به خصوص باید در ساخت آنان به بهره برداریهای آتی توجه خاص مبذول گردد. در مورد مستحدثات موجود که درحال حاضر حتی آماری دقیق و رسمی از آنان در دست نیست باید با مدیریتی واحد و جامع ضمن جمع آوری اطلاعات کامل از آنان نسبت به برنامه ریزیهای دقیق اقدام نمود. دستگاه بهره برداری از شبکه ها باید به صورت نیمه دولتی نیمه خصوصی باشد که در عین رعایت برنامه های کلان منطقه ای و فعالیت های موازی با سایر دستگاه های دولتی به علت مشارکت بخش خصوصی فعالیت های آن دارای سمت و جهت بهتری باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله روش هاي افزايش راندمان و بهره وري از شبکه هاي موجود با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله روش هاي افزايش راندمان و بهره وري از شبکه هاي موجود دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.