مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت

 مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت

… دانلود …

مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت :

سال انتشار: 1372

محل انتشار: هشتمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

شهرام جدید – گروه هوش مصنوعی مرکز تحقیقات نیرو
سعید کاوسی – گروه هوش مصنوعی مرکز تحقیقات نیرو

چکیده:

عملکرد سیستم های قدرت از طریق سیستم های مدیریت انرژی بوسیله تصمیم گیری دقیق و به موقع اپراتور هدایت و کنترل می شود . یکی از وظایف اپراتور هنگام وضعیتهای اضطراری تشخیص خطا می باشد . در این مقاله یک سیستم خبره برای ت شخیص خ طا گزارش شده است . این سیستم خبره بر پایه مدل علت و معلول بنا شده و برای استنتاج خطای سیستم از روش استدلال مدلپایه ا ستفاده می ک ند . این سی ستم خبره می تواند خطاهای سیستم را بر مبنای رفتار رله ها و کلیدها تشخیص داده و هر گونه اشتباه در عملکرد رله ها یا کلیدها را استنتاج نماید . شبیه سازی کامپیوتری به زبان C برای یک شبکه 24 شینه همراه با شرح کامل عملکرد نرم افزار و نتایج حاصله در این مقاله آورده شده است .

اینک شما با جستجوی مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله مدل علت و معلول براي تشخيص خطا در شبکه هاي قدرت