تاکسونومي عددي و کاربرد آن در تحقيقات اجتماعي

تاکسونومي عددي و کاربرد آن در تحقيقات اجتماعي

… دانلود …

تاکسونومي عددي و کاربرد آن در تحقيقات اجتماعي دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاکسونومي عددي و کاربرد آن در تحقيقات اجتماعي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاکسونومي عددي و کاربرد آن در تحقيقات اجتماعي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاکسونومي عددي و کاربرد آن در تحقيقات اجتماعي :

سال انتشار : 1391

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : جامعه شناسي تاريخي

تعداد صفحات : 24

دغدغه همه دولت ها در کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه رهایی از مسائل و مشکلات اجتماعی ناشی از فقر، بی سوادی، بیکاری، تامین نیازهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مردم و برقراری امنیت و عدالت اجتماعی به منظور پایداری جامعه و توسعه یافتگی است. بنابراین، ناگزیر از اتخاذ سیاست های مناسبی برای تخصیص منابع و امکانات موجود جامعه به بخش های مختلف اقتصادی، آموزشی، درمانی، تفریحی و… هستند. بدیهی است برای تحقق این امر، تعیین درجه اولویت و مزیت هریک از بخش های مختلف، گام نخست و لازم به منظور تخصیص بهینه منابع و امکانات است. چنانچه در حوزه مطالعات اجتماعی رده بندی صورت نگیرد، امکان مقایسه و برنامه ریزی برای توسعه یافتگی امکان پذیر نخواهد بود. یکی از شیوه های علمی رده بندی برای تحقق توسعه یافتگی مناطق، تاکسونومی است. ازاین رو، این مقاله بر این موضوع متمرکز شده است تا نحوه اجرای روش تاکسونومی و بهره گیری سودمند از این روش را در رده بندی مناطق و چگونگی تعیین اولویت های هر منطقه توصیف کند. این مطالعه توصیفی است و روش آن، اسنادی با استفاده از منابع ثانویه است.

كلید واژه: تاکسونومی عددی، اصول و روشف شاخص سازی، تحقیقات اجتماعی

پژوهشگر گرامی فایل کامل تاکسونومي عددي و کاربرد آن در تحقيقات اجتماعي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تاکسونومي عددي و کاربرد آن در تحقيقات اجتماعي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.