ديدگاه دانشجويان در مورد کيفيت آموزشي گروه مديريت خدمات بهداشتي و درماني دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز

ديدگاه دانشجويان در مورد کيفيت آموزشي گروه مديريت خدمات بهداشتي و درماني دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز

… دانلود …

ديدگاه دانشجويان در مورد کيفيت آموزشي گروه مديريت خدمات بهداشتي و درماني دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ديدگاه دانشجويان در مورد کيفيت آموزشي گروه مديريت خدمات بهداشتي و درماني دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ديدگاه دانشجويان در مورد کيفيت آموزشي گروه مديريت خدمات بهداشتي و درماني دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ديدگاه دانشجويان در مورد کيفيت آموزشي گروه مديريت خدمات بهداشتي و درماني دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : توسعه ي آموزش جندي شاپور

تعداد صفحات : 7

دانشگاه موفق به طور پیوسته در حال رشد توانایی ها و استعدادها است و به دنبال تامین نیازها و انتظارات دانشجویان و افزایش میزان رضایت مندی آن ها از کیفیت آموزش می باشد. مطالعه مقطعی حاضر یک پژوهش توصیفی است که با هدف بررسی دیدگاه دانشجویان در مورد کیفیت آموزشی گروه مدیریت خدمات بهداشتی – درمانی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در سه ماه اول سال 1391 انجام شده است. جامعه پژوهش شامل کلیه دانشجویان مدیریت خدمات بهداشتی – درمانی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور می باشد. ابزار گردآوری داده ها، پرسشنامه ای با 35 سوال در زمینه کیفیت آموزش گروه می باشد. داده ها با استفاده از محیط نرم افزار SPSS نسخه 18 و با شاخص های آمار توصیفی تجزیه و تحلیل شدند. یافته های پژوهش نشان داد، ملاک های «رضایت دانشجویان از مدیریت گروه» و «رضایت از الگوها و شیوه تدریس اساتید» در حد نسبتا مطلوب ولی «میزان آگاهی دانشجویان از اهداف گروه» درحد نامطلوب بود.بر اساس یافته ها، ضروری است تا زمینه آشنایی بیشتر دانشجویان با اهداف و رسالت گروه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی فراهم شود تا با حساسیت و توجه بیشتری دوره تحصیلی خود را سپری نمایند.

كلید واژه: کیفیت آموزشی، ارزیابی درونی، دانشجویان

پژوهشگر گرامی فایل کامل ديدگاه دانشجويان در مورد کيفيت آموزشي گروه مديريت خدمات بهداشتي و درماني دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل ديدگاه دانشجويان در مورد کيفيت آموزشي گروه مديريت خدمات بهداشتي و درماني دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.