شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري

شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري

… دانلود …

شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري :

سال انتشار : 1391

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات تعليمي و غنايي زبان و ادب فارسي

تعداد صفحات : 16

هدف ادبیات تعلیمی اصلاح اخلاقیات، پرورش اندیشه ها و رشد افکار جامعه، برای رسیدن به خوش بختی است. یکی از مفاهیمی که اغلب در ارتباط با مطالعات تعلیمی و همسو با آن مطرح می شود، مساله تعهد شاعر (Commitment) و رسالت شعر است که خود به عنوان پاره ای از پیکرجامعه شناسی ادبیات به شمار می رود. در این میان، گاهی برخی شعرا از سوی هنرمندان هم عصر خود، متهم به دوری گزینی از اجتماع و عدم تعهد شده اند و این امر، آنها را هدف انتقادهای تند و تیزی از سوی منتقدین قرار داده است. مقاله حاضر، به دنبال یافتن ابعاد اجتماعی و مصادیق تعلیمی در اشعار سپهری با ارایه شواهدی از آثار وی می باشد. نتایج حاصل از این تحقیق، گویای این واقعیت است که سپهری شاعری فاقد تعهد نبوده و بر احوال مردم روزگار و مشکلات جوامع آنان آگاهی داشته و در جستجوی یافتن راه هایی برای رفع دردها و کمبودهای ایشان نیز بوده است.

كلید واژه: ادبیات تعلیمی، ادبیات تعهد، سهراب سپهری

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري وارد صفحه فروش فایل دانلودی شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

شاعري از اهالي امروز: تحليل تبلور انديشه هاي تعليمي و تعهد ادبي در شعر سهراب سپهري