بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري

بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري

… دانلود …

بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي مكانيك مدرس (فني و مهندسي مدرس)

تعداد صفحات : 13

در این تحقیق هیدرودینامیک و انتقال حرارت جریان گازی درون یک میکروکانال به صورت عددی بررسی شده است. سرعت و دمای جریان ورودی به کانال یکنواخت است و شرط مرزی لغزش سرعت و پرش دما، با توجه به رژیم لغزشی جریان، روی دیواره کانال حاکم است. طول میکروکانال به اندازه کافی بلند در نظر گرفته شده تا در انتها شرط توسعه یافتگی هیدرودینامیکی و دمایی برقرار باشد. گسسته سازی معادلات حاکم بر مبنای حجم کنترل انجام شده و با استفاده از الگوریتم سیمپل حل شده اند. اثرات پارامترهای مختلف، از جمله اتلاف لزجت، رقت، هدایت محوری و خزش بر انتقال حرارت بررسی شده است. نتایج بیانگر آن است که مقادیر عدد ناسلت در میکروکانال ها با مقادیر آن در کانال های با ابعاد معمول متفاوت است. در نظر گرفتن اتلاف لزجت، سبب ایجاد پرش چشمگیری در عدد ناسلت موضعی می شود که مقدار پرش، مستقل از عدد برینکمن می باشد. افزایش رقت، انتقال حرارت را در دو جهت مخالف تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین اثر افزایش عدد پکله بر روی عدد ناسلت توسعه یافته ضعیف بوده درحالی که اثر رقت بر روی آن قوی و قابل ملاحظه بوده است.

كلید واژه: میکروکانال، جریان لغزشی، رقت، پرش دمایی، اتلاف لزجت

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي اثرات اتلاف لزجت روي انتقال حرارت سيال گازي در ميکروکانال افقي با وجود رقت و هدايت محوري