هندوان و آيين هاي محرم در دکن

هندوان و آيين هاي محرم در دکن

… دانلود …

هندوان و آيين هاي محرم در دکن دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد هندوان و آيين هاي محرم در دکن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي هندوان و آيين هاي محرم در دکن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن هندوان و آيين هاي محرم در دکن :

سال انتشار : 1391

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تاريخ و تمدن اسلامي

تعداد صفحات : 18

آیین های مرتبط با محرم یکی از با شکوه ترین آیین های شیعی در دکن است. سلاطین مسلمان دکن با آگاهی از این واقعیت که اکثریت جامعه دکن را هندوان تشکیل می داده اند، برای ایجاد همزیستی میان مسلمانان و هندوان و نیز فراهم آوردن زمینه های گسترش تشیع، هندوان را به مشارکت در آیین های محرم تشویق می کردند. مشارکت هندوان در آیین های محرم موجب شد که به تدریج این آیین ها تحت تاثیر آداب و رسوم محلی، شکلی هندی و بومی به خود بگیرد. این مقاله به بررسی دلایل و انگیزه های مشارکت هندوان در برپایی آیین های محرم و پیامدهای این مشارکت از قرن نهم که تشیع در برخی از مناطق دکن رسمیت یافت تا عصر جدید و تسلط بریتانیایی ها بر این منطقه پرداخته است.

كلید واژه: دکن، آیین های محرم، هندوان، عاشورخانه، تعزیه

پژوهشگر گرامی فایل کامل هندوان و آيين هاي محرم در دکن با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل هندوان و آيين هاي محرم در دکن دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.