بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC

بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC

… دانلود …

بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC :

سال انتشار : 1391

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و فناوري چوب و جنگل (علوم كشاورزي و منابع طبيعي)

تعداد صفحات : 17

ویژگی های مقاومتی خمیرکاغذ به دست آمده از کارتن های کنگره ای کهنه (OCC) در اثر عمل بازیافت کاهش می یابد. بنابراین در این مقاله، بهبود ویژگی های خمیرکاغذ OCC از طریق تیمار پالایش و نیز استفاده از نشاسته کاتیونی و خمیر الیاف بلند وارداتی بررسی گردید. علاوه بر تاثیر مستقل هر یک از این متغیرها، اثر ترکیب پالایش و نشاسته، پالایش و خمیر الیاف بلند و نشاسته و خمیر الیاف بلند نیز ارزیابی گردید. از نشاسته کاتیونی در 3 سطح (0.5، 1 و 1.5) درصد و خمیر الیاف بلند در 3 سطح (5، 10 و 15) درصد به صورت اختلاط با خمیر پالایش نشده و پالایش شده استفاده شد. نتایج نشان داد که تیمارهای پالایش، نشاسته کاتیونی، خمیر الیاف بلند و ترکیب نشاسته و خمیر الیاف بلند به طور معنی داری باعث بهبود ویژگی های مقاومتی خمیر OCC شدند. بالاترین مقاومت ها از ترکیب 1 درصد نشاسته کاتیونی و 15 درصد خمیر الیاف بلند به دست آمد که در مقایسه با نمونه شاهد، حدود 40 درصد افزایش در شاخص مقاومت به ترکیدن، 40 درصد افزایش در مقاومت به کشش، 30 درصد افزایش در مقاومت به پاره شدن را به همراه داشت. مقاومت به عبور هوا، در تیماری که از 1.5 درصد نشاسته در خمیر پالایش شده استفاده گردید، 45 درصد در مقایسه با شاهد افزایش در برداشت. نتایج به دست آمده نشان می دهد که تیمار ترکیبی پالایش، نشاسته و خمیر الیاف بلند، از نظر بهبود ویژگی های خمیرکاغذ OCC، تیمار بهینه ای است، اما بسته به کیفیت و نیازمندی مورد نیاز، می توان از تیمار پالایش با و یا بدون استفاده از درجه های مختلف نشاسته کاتیونی و خمیر الیاف بلند، برای بهبود ویژگی های خمیر OCC استفاده کرد.

كلید واژه: پالایش، نشاسته کاتیونی، خمیر کرافت سوزنی برگان، خمیرکاغذ OCC

اینک شما با جستجوی بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي مقايسه اي روش هاي مختلف بهبود ويژگي هاي مقاومتي خميرکاغذ OCC