دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86)

دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86)

… دانلود …

دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86) دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86) :

سال انتشار : 1390

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نظم و امنيت انتظامي

تعداد صفحات : 30

مقاله حاضر با عنوان «دستاوردها و پیامدهای اجرای طرح امنیت اجتماعی ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات در سال 87-86» با روش توصیفی- تحلیلی در جامعه آماری 40 روزنامه معروف منتشر شده انجام شده است. برای حجم نمونه از طریق نمونه گیری به صورت منظم (سیستماتیک) به طور گزینشی چهار روزنامه که در دو گروه جداگانه نماینده جناح های سیاسی معروف کشور محسوب می شوند، انتخاب شده است که شامل دو روزنامه از جناح اصول گرا حامل کیهان و رسالت و دو روزنامه از جناح اصلاح طلب شامل اعتماد و اعتماد ملی در سال های 1386 و 1387 می باشد و در این راستا، از تکنیک تحلیل محتوی برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده شده است. بنابراین این پژوهش در گام اول به شناخت مساله امنیت و امنیت اجتماعی از یک سو و از سوی دیگر به بررسی وضعیت و نتایج حاصل از اجرای طرح امنیت اجتماعی با توجه به رسالت آگاهی دهنده ای که رسانه ها از جمله مطبوعات بر عهده دارند، پرداخته است. بنابراین پس از تعریف امنیت و امنیت اجتماعی و پرداختن به ابعاد مختلف آن به بررسی پیامدهای اجرایی شدن طرح امنیت اجتماعی از طریق انعکاس مطالب موجود در چهار روزنامه رسالت، کیهان، اعتماد و اعتماد ملی پرداخته شد. استخراج دستاوردها و پیامدهای اجرای طرح امنیت اجتماعی ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات از مهم ترین اهداف پژوهش حاضر است. با عطف به هدف مذکور سوالات در سه سطح دستاوردهای طرح، پیامدهای طرح و انعکاس اجرای آن در مطبوعات طرح شده اند. یافته های پژوهش که در راستای پاسخ به سوالات، تبیین شده است، به وسیله روش نمونه گیری سیستماتیک (منظم) انجام شده است. لازم به ذکر است که برای سهولت بررسی دیدگاه های روزنامه های مزبور پنج مقوله برای طرح امنیت اجتماعی در نظر گرفته و با توجه به درجه اهمیت و جایگاه اخبار به ارزش گذاری مقولات به صورت مجزا پرداخته شده است. با توجه به نتایج توصیف شده از کل مقولات شمارش شده در روزنامه ها، باید گفت که فرضیه اصلی تحقیق «تایید» می شود و ارزیابی روزنامه ها از فرایند رشد شاخص های امنیت اجتماعی، به طور کلی «مثبت» ارزیابی می شود.

كلید واژه: امنیت، امنیت اجتماعی، مطبوعات، طرح امنیت اجتماعی

اینک شما با جستجوی دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86) وارد صفحه فروش فایل دانلودی دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86) شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

دستاوردها و پيامدهاي اجراي طرح امنيت اجتماعي ناجا در شهر تهران از نگاه مطبوعات (سال 87-86)