مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت

 مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت

… دانلود …

مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت :

مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز و زمستان 1387 در پژوهش زبانهای خارجی (نشریه دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تبریز) از صفحه 83 تا 98 منتشر شده است.
نام: تحلیل یادمان های كودكانه در رمان «كودكی» اثر ناتالی ساروت
این مقاله دارای 16 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله تخیل
مقاله اتوبیوگرافی
مقاله كودكی
مقاله مادر
مقاله پدر
مقاله راوی
مقاله زمان

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: فهیم كلام محبوبه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف از تحلیل یك اثر، بررسی موشكافانه رخدادها و كندوكاوی درباره دیدگاه ها، خوانش ها و دنیای تفكرات نویسنده اش است.
این گفتار به تحلیل یادمان های كودكانه «كودكی»، اثر اتوبیوگرافیك ناتالی ساروت، نویسنده فرانسوی قرن بیستم می پردازد. ساروت در نگارش این اثر با در هم آمیختن دنیای خیال و واقعیت و با به كارگیری شیوه های نوین شرح حال نویسی اثری ویژه می آفریند. دیدگاه های ارایه شده در این مقاله، صرفا محدود به مضامین درونمایه این رمان نیست، بلكه به موازات بررسی و تحلیل یادمان های نویسنده و محتوی اثر، سعی شده است تا با پژوهشی در شیوه روایت، نگارش، ساختار اثر و ویژگی زمان به تفاوت های اساسی اتوبیوگرافی جدید از اتوبیوگرافی سنتی اشاره كنیم.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تحليل يادمان هاي كودكانه در رمان «كودكي» اثر ناتالي ساروت