بررسي اثرات زيست محيطي سياستهاي توسعه فضايي شهر تهران

بررسي اثرات زيست محيطي سياستهاي توسعه فضايي شهر تهران

… دانلود …

بررسي اثرات زيست محيطي سياستهاي توسعه فضايي شهر تهران دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثرات زيست محيطي سياستهاي توسعه فضايي شهر تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثرات زيست محيطي سياستهاي توسعه فضايي شهر تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثرات زيست محيطي سياستهاي توسعه فضايي شهر تهران :

سال انتشار : 1382

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پيك نور- علوم انساني

تعداد صفحات : 14

بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسكن درسال 1375، بیش از 60 درصد ازجمعیت كشور شهرنشین بودند. رشد شهرنشینی روندی جهانی است و در حال حاضر 47% از جمعیت جهان درشهرها زندگی می كنند كه تا سال 2050 مـیلادی، بـیش از 71 درصـد از جـمعیت جـهان شهرنشین خواهند شد. هم اكنون درهیچ نقطه از جهان، الگوی شـهری سـالم وجـود نـدارد ولـی بـرای داشـتن شـهرهای سالم از جنبه های مثبت در كشورهای پیشرفته می توان استفاده كرد.در حالی كه سیر دگرگونی در جهان در حال افزایش است و شهرها به مركز تحولات بشری تبدیل می شوند، زنـدگی بـشری بـا بـهره گیری از فناوری پـیشرفته در شكل گیری خود سرعت گرفته و شهرها به محل رفاه و آسایش تبدیل می شوند، ما در كشور خود، شاهد شكل گیری اشكال متفاوتی از شهرنشینی هستیم، مشكل ترافیك هر روز هزاران ساعت از وقت شهروندان را تلف می كند، تعدی و تجاوز شهروندان به حقوق یكدیگر درحال افزایش است، الگوی مصرف انرژی هنوز تهیه نشده و آلودگیها در حال افزایش هستند. اقتصاد شهری به صورت بهینه ساماندهی نشده و آثار بیماری بر چهره آن مشهود است و ….در این تحقیق سعی شده تا با بررسی سیاستهای توسعه فضایی شهر تهران، از ابتدا تا كنون، اثرات زیانبار توسعه بدون برنامه شهر تهران بیان و راهكارهای مرتبط با هر یك از آلودگیها و منابع آلاینده ارایه شود. بدیهی است هرگونه اقدامی، جهت تغییر وضع موجود و ساماندهی امور شهری باید با دقت و زیر نظر مهندسان و جغرافیدانان به اجرا درآید.

كلید واژه: شهر، سیاست های توسعه فضایی، محیط طبیعی، آلودگیهای محیطی، محدوده های جغرافیایی

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي اثرات زيست محيطي سياستهاي توسعه فضايي شهر تهران وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي اثرات زيست محيطي سياستهاي توسعه فضايي شهر تهران