بررسي رابطه نگرش هاي صميمانه با سلامت رواني در زنان ناتوان جسمي اصفهان

بررسي رابطه نگرش هاي صميمانه با سلامت رواني در زنان ناتوان جسمي اصفهان

… دانلود …

بررسي رابطه نگرش هاي صميمانه با سلامت رواني در زنان ناتوان جسمي اصفهان دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي رابطه نگرش هاي صميمانه با سلامت رواني در زنان ناتوان جسمي اصفهان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي رابطه نگرش هاي صميمانه با سلامت رواني در زنان ناتوان جسمي اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي رابطه نگرش هاي صميمانه با سلامت رواني در زنان ناتوان جسمي اصفهان :

سال انتشار : 1386

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مطالعات اجتماعي – روان شناختي زنان (مطالعات زنان(

تعداد صفحات : 14

هدف پژوهش حاضر، بررسی رابطه نگرش های صمیمانه و سلامت روانی در معلولان جسمی است. نمونه مورد پژوهش را 100 نفر از اعضای زن مجرد جامعه معلولان شهر اصفهان تشکیل می دهند، که به صورت تصادفی انتخاب شده اند و ابزار پژوهش نیز شامل مقیاس اندازه گیری نگرش های صمیمانه و پرسش نامه سلامت عمومی است. نتایج حاصل از هم بستگی پیرسون نشان می دهد که بین نگرش های صمیمانه و سلامت روانی معلولان جسمی زن، رابطه ای مثبت و معنادار، و بین نگرش های صمیمانه و ناسازگاری اجتماعی و هم چنین بین نگرش های صمیمانه و افسردگی در معلولان جسمی زن، رابطه ای منفی و معنادار وجود دارد. رابطه نگرش های صمیمانه و اضطراب آزمودنی ها معنادار نیست.

كلید واژه: نگرش های صمیمانه، سلامت روانی، زنان ناتوان جسمی

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي رابطه نگرش هاي صميمانه با سلامت رواني در زنان ناتوان جسمي اصفهان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي رابطه نگرش هاي صميمانه با سلامت رواني در زنان ناتوان جسمي اصفهان