بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي

بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي

… دانلود …

بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي :

سال انتشار : 1386

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشنامه علوم انساني

تعداد صفحات : 17

مقامات حریری و حمیدی، به عنوان دو اثر منثور در ادب كهن فارسی و عربی، با داشتن عناصر داستانی از جایگاه ویژه ای نزد سخن شناسان برخوردار است؛ به گونه ای كه تاكنون پژوهش های فراوانی پیرامون زیبایی شناسی نثر، مقامه نویسی و جنبه های بلاغی آن انجام شده است. تحلیل نثر مقامات از نظر داشتن عناصر داستانی و شیوه به كارگیری آن در چهارچوب ساختار یك داستان زیبا، زمینه نسبتا تازه ای است كه پژوهش های دیگری را می طلبد. در این نوشتار، مقامات حریری و حمیدی به عنوان دو متن برجسته داستانی مورد مطالعه قرار گرفته و كوشش شده است تا نقش عنصر «سبك» در آن، در راستای ایجاد پیوند میان دیگر عناصر داستانی، آشكار گردد.

كلید واژه: مقامات، حریری، حمیدی، داستان، سبك ادبی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تطبيقي سبك ادبي در مقامات حريري و حميدي