مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي

 مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي

… دانلود …

مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي :

مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در مجله ایرانی آموزش در علوم پزشكی از صفحه 141 تا 147 منتشر شده است.
نام: سبك های یادگیری دانشجویان پزشكی
این مقاله دارای 7 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سبك های یادگیری
مقاله پرسشنامه وارك
مقاله دانشجویان
مقاله علوم پزشکی
مقاله آموزش

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: امینی نرجس
جناب آقای / سرکار خانم: زمانی بی بی عشرت
جناب آقای / سرکار خانم: عابدینی یاسمین

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مقدمه: آگاهی از نوع سبك یادگیری دانشجویان می تواند روش های آموزشی را متناسب با سبك یادگیری دانشجویان تغییر داده و موجب بازده آموزشی بالاتر شود. هدف از پژوهش حاضر، بررسی سبك های یادگیری دانشجویان پزشكی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان در سال تحصیلی 88-1387 بود.
روش ها: این مطالعه توصیفی در دانشگاه علوم پزشكی اصفهان در سال تحصیلی 88-1387 انجام شد. نود نفر از دانشجویان پزشكی با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی ساده به عنوان نمونه پژوهشی انتخاب شدند. ابزار مورد استفاده این پژوهش، پرسشنامه سبك های یادگیری VARK بود. برای تحلیل نتایج از نرم افزار SPSS و روش های آماری توصیفی و استنباطی استفاده گردید.
نتایج: دانشجویان رشته های پزشكی از سبك های یادگیری مختلفی استفاده می كنند بطوری كه سبك یادگیری ترجیحی اكثر دانشجویان پزشكی با نمره 687±3926 سبك دیداری بود. دانشجویان دختر و پسر سبك های یادگیری متفاوتی داشتند.
نتیجه گیری: ارتقای كیفیت آموزش، در طراحی و ارایه آموزش ایجاب می كند كه به سبك یادگیری فراگیران توجه شود. به اساتید و طراحان آموزش پیشنهاد می گردد از رسانه ها و فناوری های گوناگون استفاده كنند.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله سبك هاي يادگيري دانشجويان پزشكي