توصيف عملکرد مهارتي کشتي گيران نخبه فرنگي جوانان و بزرگسالان

توصيف عملکرد مهارتي کشتي گيران نخبه فرنگي جوانان و بزرگسالان

… دانلود …

توصيف عملکرد مهارتي کشتي گيران نخبه فرنگي جوانان و بزرگسالان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد توصيف عملکرد مهارتي کشتي گيران نخبه فرنگي جوانان و بزرگسالان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي توصيف عملکرد مهارتي کشتي گيران نخبه فرنگي جوانان و بزرگسالان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن توصيف عملکرد مهارتي کشتي گيران نخبه فرنگي جوانان و بزرگسالان :

سال انتشار : 1387

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : حرکت

تعداد صفحات : 10

هدف تحقیق حاضر، توصیف وضعیت مهارتی کشتی گیران فرنگی کار نخبه جوانان و بزرگسالان کشور در پنج تکنیک منتخب است. به این منظور 141 کشتی گیر فرنگی کار دعوت شده به اردوی تیم های ملی جوانان و بزرگسالان طی یک سال به عنوان نمونه آماری بررسی شدند (جوانان n=71 و بزرگسالان (n=70 امتیازدهی هر تکنیک به وسیله فیملبردای از اجرای غیررقابتی تکنیک و بازبینی فیلم آن از راه شاخص های مورد نظر صورت گرفت. با استفاده از روش های آمار توصیفی میانگین نمره های کسب شده از هر تکنیک در هر رده سنی تعیین و به عنوان نیمرخ مهارتی کشتی گیران گزارش شد. نتایج تحقیق حاضر نشان داد که کشتی گیران فرنگی کار ایرانی در هر دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از میانگین نمره های مطلوبی در اجرای پنج تکنیک منتخب برخوردارند.

كلید واژه: کشتی گیران نخبه، تکنیک و نیمرخ

پژوهشگر گرامی فایل کامل توصيف عملکرد مهارتي کشتي گيران نخبه فرنگي جوانان و بزرگسالان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل توصيف عملکرد مهارتي کشتي گيران نخبه فرنگي جوانان و بزرگسالان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.