مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي

 مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي

… دانلود …

مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي :

مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1386 در تحقیق در عملیات در كاربردهای آن (ریاضیات كاربردی) از صفحه 27 تا 34 منتشر شده است.
نام: روشی نوین در طراحی سیستم های كنترل غیرخطی
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله پسگام
مقاله پسگام تعمیم یافته
مقاله فیدبك صریح
مقاله کنترل غیرخطی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: سحاب علیرضا
جناب آقای / سرکار خانم: حدادظریف محمد
جناب آقای / سرکار خانم: شیدفر عبداله

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در این مقاله روشی جدید با الهام از روش پسگام برای طراحی كلاس خاصی از سیستم های كنترل غیرخطی ارایه گردیده كه آن را روش پسگام تعمیم یافته نامیده ایم. این روش را می توان برای مسایل پایدارسازی و ردیابی كلاس خاصی از سیستم های كنترل غیرخطی اتونوموس استفاده نمود. مدلی كه برای نمایش این كلاس در نظر گرفته می شود، بسیاری از سیستم های غیر خطی را پوشش می دهد. شبیه سازی ها درستی نتایج را اثبات می كند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله روشي نوين در طراحي سيستم هاي كنترل غيرخطي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.