روش گالركين در تحليل غير خطي صفحات مثلثي

روش گالركين در تحليل غير خطي صفحات مثلثي

… دانلود …

روش گالركين در تحليل غير خطي صفحات مثلثي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد روش گالركين در تحليل غير خطي صفحات مثلثي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي روش گالركين در تحليل غير خطي صفحات مثلثي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن روش گالركين در تحليل غير خطي صفحات مثلثي :

سال انتشار : 1384

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانشکده فني دانشگاه تهران

تعداد صفحات : 8

در این مقاله با استفاده از تئوری غیرخطی ون ـ كارمن، معادلات دیفرانسیل حاكم بر رفتار ورقهای نازك در تغییرشكلهای بزرگ مرور شده و سپس فرمول بندی روش عددی گالركین در دستگاه مختصات مساحتی برای حل این معادلات دیفرانسیل ارائه شده است. به كمك دستگاه مختصات مساحتی متغیرهای موجود در سیستم معادلات انتگرالی روی دامنه درونیابی شده و آنگاه دستگاه معادلات غیرخطی حاصله برحسب مختصات تعمیم یافته به روش نیوتن رافسون حل شده است. نتایج مربوط به شكلهای متنوع ورق مثلثی، از جمله متساوی‌الاضلاع، قائم‌الزاویه و متساوی ‌الساقین، تحت اثر بار استاتیكی استخراج گردیده و با نتایج تحقیقات موجود در این زمینه مقایسه شده است.

كلید واژه: روش گالركین، تحلیل غیر خطی، تغییر شكلهای بزرگ، ورق مثلثی

اینک شما با جستجوی عبارت روش گالركين در تحليل غير خطي صفحات مثلثي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
روش گالركين در تحليل غير خطي صفحات مثلثي