بررسي و رتبه بندي مشكلات موجود در بين خانواده هاي متوفيان سپاهي

بررسي و رتبه بندي مشكلات موجود در بين خانواده هاي متوفيان سپاهي

… دانلود …

بررسي و رتبه بندي مشكلات موجود در بين خانواده هاي متوفيان سپاهي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي و رتبه بندي مشكلات موجود در بين خانواده هاي متوفيان سپاهي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي و رتبه بندي مشكلات موجود در بين خانواده هاي متوفيان سپاهي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي و رتبه بندي مشكلات موجود در بين خانواده هاي متوفيان سپاهي :

سال انتشار : 1383

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله طب نظامي

تعداد صفحات : 9

مقدمه: این تحقیق با هدف بررسی مشكلات خانواده های متوفیان سپاهی و رتبه بندی آن ها صورت گرفته است. در این پژوهش كه در سال 1380 انجام گرفت، جامعه آماری عبارت بود از خانواده های متوفیان سپاهی شهر تهران كه بین سال های 78-1360 فوت شده بودند.روش كار: از بین جامعه آماری تعداد 210 خانواده با روش تصادفی انتخاب و مورد بررسی قرار گرفتند. ابزار تحقیق پرسشنامه محقق ساخته بود. اطلاعات به روش حضوری توسط پرسش گر جمع آوری شد. داده ها با استفاده از روش های آماری آزمون T و تحلیل واریانس مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.نتایج: نتایج به دست آمده نشان داد كه مشكلات خانواده های متوفیان به ترتیب فراوانی عبارت بودند از: مشكلات اقتصادی، مشكلات اداره خانواده، مشكلات فرزندان، مشكلات فرهنگی و مشكلات روابط اجتماعی. همچنین نتایج حاصل در هر بخش برحسب متغیرهای میزان تحصیلات، سن، وضع اشتغال، ازدواج مجدد مادر، مدت فقدان پدر و تعداد فرزندان خانواده مورد بررسی قرار گرفت.بحث: بر اساس یافته های این تحقیق، می توان گفت در خانواده هایی كه مادر شاغل است، مشكلات فرزندان و نیز اداره خانواده، كمتر از خانواده هایی است كه مادر خانه دار می باشد و خانواده هایی كه مادر تحصیلات دیپلم و بالاتر داشته و نیز تعداد فرزندان 3 نفر و كمتر بود، مشكلات اداره خانواده كمتر از سایر موارد بود و بالاخره این كه خانواده هایی كه مادر دارای سن پایین تر از 30 سال داشت، مشكلات اقتصادی پایین تری داشتند.

كلید واژه: مشكلات اجتماعی، مشكلات اقتصادی، مشكلات فرهنگی، خانواده متوفیان

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي و رتبه بندي مشكلات موجود در بين خانواده هاي متوفيان سپاهي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي و رتبه بندي مشكلات موجود در بين خانواده هاي متوفيان سپاهي