مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران

مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران

… دانلود …

مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران :

سال انتشار : 1381

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : حرکت

تعداد صفحات : 14

هدف این تحقیق، مقایسه شش بعد رفتار حمایتی مدیر (تناسب دستمزد، عدالت كاری، مدیریت، تمرین و مسابقه، مشاركت در تصمیم گیری و حفظ استقلال مربی، تامین بودجه و ارزیابی عملكرد) از دیدگاه مربیان و مدیران تربیت بدنی و ورزش دانشگاه های دولتی كشور است. 193 مربی (77 زن و 116 مرد) از بین 346 مربی رسمی و 42 مدیر از بین54 مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه ها در تحقیق شركت داشتند. ابزار تحقیق از یك پرسشنامه رفتار حمایتی (SB) شامل 29 سوال هفت ارزشی لیكرتی از نمره یك (بسیار كم) تا نمره هفت (بسیار زیاد) تشكیل شده بود. روایی آزمون اصلی با 45 سوال توسط 11 نفر مورد ارزیابی تخصصی قرار گرفت و در یك مطالعه راهنما، روی 25 مربی ضریب پایایی آن 95 درصد محاسبه شد. اطلاعات مورد نیاز به صورت حضوری در محل مسابقات سراسری سال 1378 و گردهمایی مدیران جمع آوری و با آزمون ANOVA، تی و ضریب همبستگی پیرسون بررسی شده است. نتایج نشان داد كه در هر 6 عامل رفتاری، مدیران تربیت بدنی رفتار حمایتی خود را بیشتر از مربیان در نظر گرفته اند و تفاوت بسیار بارزی بین دیدگاه های دو گروه وجود دارد. بیشترین تفاوت معنی دار و فاصله بین دیدگاه مربیان و مدیران در عامل عدالت كاری و رفتار منصفانه شغلی و كمترین تفاوت معنی دار و فاصله بین دیدگاه این دو گروه در عامل دستمزد و مزایای مربیان مشاهده شده است. بنابراین كاملا آشكار است كه تقویت رفتار عدالت كاری و شغلی مدیران به عنوان بخشی از حمایت های عاطفی و اجتماعی در واحدهای تربیت بدنی و ورزش دانشگاه های كشور بسیار ضروری است.

كلید واژه: رفتار حمایتی، مدیر، مربی و ورزش دانشگاه

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقايسه رفتار حمايتي مديران تربيت بدني و ورزش دانشگاه هاي دولتي كشور از ديدگاه مربيان و مديران