بررسي مطالعات انجام شده در خصوص دانش بومي در روند توسعه پايدار زيست محيطي

بررسي مطالعات انجام شده در خصوص دانش بومي در روند توسعه پايدار زيست محيطي

… دانلود …

بررسي مطالعات انجام شده در خصوص دانش بومي در روند توسعه پايدار زيست محيطي دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي مطالعات انجام شده در خصوص دانش بومي در روند توسعه پايدار زيست محيطي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي مطالعات انجام شده در خصوص دانش بومي در روند توسعه پايدار زيست محيطي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي مطالعات انجام شده در خصوص دانش بومي در روند توسعه پايدار زيست محيطي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس جهاني مديريت، اقتصاد حسابداري و علوم انساني در آغاز هزاره سوم

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

دانش بومی به عنوان راهکاری برای بهبود کاهش ناشی از آسیب محیطی و همچنین ایجاد زیرساختارها در محیط توسعه پایدار قابل طرح است به طوری که در بسیاری از کشورها مورد بحث واقع شده است این موضوع در ایران و سایر کشورها مورد تحلیل واقع می شود. هدف این مطالعه تبیین مطالعاتی است که در داخل کشور و خارج از آن به بررسی دانش بومی در زمینه ایجاد توسعه پایدار پرداخته است. روش مورد استفاده در این پژوهش به صورت توصیفی و تحلیلی می باشد و برای جمع آوری اطلاعات از رویکرد اسنادی استفاده شده است. یافته های مطالعه نشان می دهد که در جهت ایجاد توسعه پایدار در کشورهایی مانند مراکش و نیجریه از دانش بومی برای مدیریت مرتع به صورت محلی و شناخت فنوتیپ حیوانات اهلی استفاده می شود و در کشوری مانند سویس از این موضوع برای بهبود شرایط محیطی و کاهش آسیب های ناشی از فعالیت های محیطی و بهبود زیرساختارها استفاده می گردد. همچنین دانش بومی به عنوان وسیله ای برای ایجاد توازن محلی برای منابع کمیاب محیطی مورد استفاده می باشد. اثرات دانش بومی می تواند بر بهبود کیفیت زندگی، سیاست های دولتی در پرورش محلی محصولات منجر شود که توسعه پایدار و مصرف بهینه نهادهای کشاورزی را به همراه دارد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي مطالعات انجام شده در خصوص دانش بومي در روند توسعه پايدار زيست محيطي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي مطالعات انجام شده در خصوص دانش بومي در روند توسعه پايدار زيست محيطي