سرمايه گذاران نهادي و انفرادي و محافظه کاري درشرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

سرمايه گذاران نهادي و انفرادي و محافظه کاري درشرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

… دانلود …

سرمايه گذاران نهادي و انفرادي و محافظه کاري درشرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد سرمايه گذاران نهادي و انفرادي و محافظه کاري درشرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي سرمايه گذاران نهادي و انفرادي و محافظه کاري درشرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن سرمايه گذاران نهادي و انفرادي و محافظه کاري درشرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس جامع علوم مديريت و حسابداري

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

محافظه کاری نقش مهمی در تیوریها و عملیات حسابداری در چند دهه ی اخیر داشته است. تلاشهای اخیر در جهت کسب اطلاعات بی طرف منجر به ایجاد موج جدیدی از پژوهشها و مطالعات برای تشخیص عوامل موثر بر محافظه کاری درحسابداری شده است. از این رودر این تحقیق به بررسی ارتباط بین محافظه کاری در حسابداری و سهامداران نهادی و انفرادی بطور جداگانه و انگیزه آنها در نظارت بر مدیران پرداخته شده است. هدف اصلی این تحقیق تمرکز بر محافظه کاری و بررسی رابطه آن با سهامداران نهادی و انفرادی شرکت می باشد. جامعه مورد مطالعه در این پژوهش شرکت های پذیرفته شده دربورس اوراق بهادار تهران بوده وبرای آزمون فرضیه ها در این پژوهش از تکنیک رگرسیون ترکیبی چند متغیره و تجزیه وتحلیل ضرایب همبستگی استفاده شده است. نتایج حاصل از آزمون فرضیه های تحقیق نشان داد که بین محافظه کاری و سهامداران نهادی یک رابطه معنادار مثبت وجود دارد و این رابطه برای سهامداران انفرادی نیز بر قرار است.

اینک شما با جستجوی عبارت سرمايه گذاران نهادي و انفرادي و محافظه کاري درشرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
سرمايه گذاران نهادي و انفرادي و محافظه کاري درشرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران