ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا

ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا

… دانلود …

ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي مهندسي برق و کامپيوتر

تعداد صفحات : 19

چکیده مقاله:

در ارسال و تکرار دادهای بین دو مرکز داده نرم افزار محور جهت رسیدن به قابلیت اطمینان و در دسترس بودن بالا و دستیابی به ارایه سرویس بدون وقفه، مسایلی چون افزایش سرعت انتقال، کاهش هزینههای انتقال داده، امنیت دادهها وترافیک شبکه دارای اهمیت و مورد توجه میباشد. ما در این مقاله با پیشنهاد یک الگوریتم، دادههای سرویس دهندگان مرکز داده نرم افزار محور اصلی را با توجه به نوع اهمیت، تفکیک و رمزنگاری نمودهایم که به صورت همزمان، دادههای پراهمیت را با الگوریتم RSA و دادههای کم اهمیت را با الگوریتم DES ، رمزنگاری و دادههای هریک از سرویس دهندگان را بدون رمزنگاری به بخشهای جداگانه ذخیره سازی، ارسال نمودهایم. نتایج آزمایشها نشان میدهد که الگوریتم پیشنهادی، 67 % کاهش در ترافیک شبکه، 55 % کاهش در حجم دادهای رمز شده و 50 % کاهش در هزینه خرید پهنای باند را بهمراه دارد. هرچند رمزنگاری دادهها در برخی موارد زمانبر است.

اینک شما با جستجوی ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا وارد صفحه فروش فایل دانلودی ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ارايه يک الگوريتم جديد در ذخيره سازي مراکز داده نرم افزار محور مبتني بر تحمل پذيري خرابي و در دسترس بودن بالا