بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط

بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط

… دانلود …

بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : همايش ملي مهندسي برق، الکترونيک، پزشکي و سرزمين پايدار

تعداد صفحات : 20

چکیده مقاله:

تلفیق حامل رایج ترین روش برای کنترل اینورتر سیستم های درایورهای ac است. عملیات در فرکانس سوییچینگ از چند کیلوهرتز مرسوم است برای جلوگیری از اعوجاج هارمونیکی جریان موتور است. فرکانس سوییچینگ پایین برای درایورهای ولتاژ متوسط ترجیح داده است، با توجه به تلفات تغییر وضعیت بالاتر از دستگاه های نیمه هادی است. این تماس ها برای بهینه سازی عملکرد مدولاتور پهنای پالس. پیشرفت به وسیله لغو تلفیق حامل با فاصله بین زمان یک فاصله خود را از پالس های ولتاژ به دست آورد. پیشرفت ها به وسیله لغو تلفیق حامل با فواصل زمان دارای مسافت مساوی آن را از پالس ولتاژ به دست آورد. الگوهای بهینه پالس می توان از پیش محاسبه شده برای هر نقطه عملیاتی حالت پایدار درایو. الگوها در حافظه سیستم درایو ذخیره می شود، که از آنها بازیابی می شوند و برای کنترل اینورتر استفاده می شود. کنترل در عملیات گذرا با تطبیق الگوهای بهینه پالس حالت پایدار به وضعیت مربوطه به دست آورده می شود. مدارهای خاص از بردار فضای جریان موتور هستند و سپس توسط بهینه سازی آنلاین ایجاده شده است. یک روش جایگزین از بهینه سازی آنلاین متکی به پیش بینی مدار بردار فضا برای حالت های سوییچینگ اینورتر بعدی. حالت سوییچینگ که منجر به حداقل فرکانس سوییچینگ سده و سپس انتخاب شده است. مدولاسیون پهنای پالس بهینه اعوجاج هارمونیکی را کاهش می دهد. ایم مجوز عملیات در فرکانس سوییچینگ بسیار کم و تلفات سوییچینگ را کاهش می دهد. این امر به حدی است که رتبه قدرت اینورتر در حدود دو برابر افزایش توانایی حمل دستگاه های نیمه هادی است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي اجمالي کنترل بهينه از درايوهاي ولتاژ متوسط