نقش ارزيابي خسارت اعضاي غير سازه اي حساس به جابجايي در سازه هاي بتني بهسازي شده با FRP در مديريت ريسک

نقش ارزيابي خسارت اعضاي غير سازه اي حساس به جابجايي در سازه هاي بتني بهسازي شده با FRP در مديريت ريسک

… دانلود …

نقش ارزيابي خسارت اعضاي غير سازه اي حساس به جابجايي در سازه هاي بتني بهسازي شده با FRP در مديريت ريسک دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد نقش ارزيابي خسارت اعضاي غير سازه اي حساس به جابجايي در سازه هاي بتني بهسازي شده با FRP در مديريت ريسک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي نقش ارزيابي خسارت اعضاي غير سازه اي حساس به جابجايي در سازه هاي بتني بهسازي شده با FRP در مديريت ريسک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن نقش ارزيابي خسارت اعضاي غير سازه اي حساس به جابجايي در سازه هاي بتني بهسازي شده با FRP در مديريت ريسک :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي مهندسي و علوم انساني

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

امروزه به لطف اندیشه ،تفکر و دانش خود در بهره گیری از آخرین و پیشرفته ترین امکانات زیستی ، بر حجم و پیچیدگی مخاطرات پیرامون خود افزوده است. سرزمین پهناور ایران نیز در یکی از فعال ترین مناطق لرزه خیز جهان قرار دارد و شواهد تاریخی نشان می دهد که بسیاری از شهر ها و آبادی ها آن در گذشته به دفعات در اثر وقوع زمین لرزه های شدید ویران گشته اند. اما در این میان به نقش اجزای غیر سازه ای ساختمان ها کمتر توجه شده است .اجزای غیر سازه ای عبارتند از کلیه اجزای موجود در یک ساختمان به جز آن دسته از المان ها که برای عملکرد سازه ایی در نظر گرفته شده اند با این تعریف ، واضح است که اجزای غیر سازه ای گستره وسیعی از تجهیزات مکانیکی والکتریکی، المان های معماری و محتویات داخل ساختمان را در بر می گیرد، تجربه نشان داده است که حتی درصورت مقاومت ساختمان در مقابل زلزله، اجزای غیر سازه ای آن پتانسیل زیادی برای وارد کردن آسیب های جدی به ساکنان یا ایجاد اختلال در کارکرد ساختمان دارند و همچنین مقاوم سازی و بهسازی لرزهای سازه ها در کشور ایران که بر روی گسلهای زلزله خیز واقع است امری مهم و اجتناب ناپذیر میباشد. استفاده از فناوریهای جدید در بهسازی لرزهای سازهها به عنوان رویکرد نوین باید در نظر مهندسان سازه قرار داشته باشد. از ویژگی های اصلی کامپوزیت های پلیمری میتوان مقاومت مناسب در برابر خوردگی، سادگی روند FRP اجرا در محل نصب و سبکی آنها را برشماریم. با توجه به زلزله های گذشته و بررسی های انجام شده بر روی آسیب پذیری و عملکرد اجزای غیرسازه ای مشخص شده است که دو علت عمده باعث آسیب و عدم عملکرد لرزه ای مناسب این اجزا می شود، اعضای غیرسازهای حساس به جابجایی نسبی و شتاب می باشند در این مقاله نقش مدیریت ریسک در بهسازی با الیاف مسلح کننده در آسیب پذیری اعضای غیرسازه ای حساس به جابجایی در سازه قاب خمشی بتنی مطالبق با استانداردهای لرزه ای موجود مورد بررسی قرار گرفته اند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل نقش ارزيابي خسارت اعضاي غير سازه اي حساس به جابجايي در سازه هاي بتني بهسازي شده با FRP در مديريت ريسک با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل نقش ارزيابي خسارت اعضاي غير سازه اي حساس به جابجايي در سازه هاي بتني بهسازي شده با FRP در مديريت ريسک دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.