صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه

صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه

… دانلود …

صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي پژوهش هاي کاربردي در مهندسي عمران (مهندسي سازه و مديريت ساخت)

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

حرفه پیمانکاری، حرفه ایی بسیار پر استرس و تنش زاست. پیمانکاران بدلیل فشار کاری و شغلی زیاد که به سبب عوامل بسیاری ازجملهقرار گرفتن در تنگنای مالی ناشی از عدم پرداخت صورت وضعیتها، شرایط متعددی که در قرارداد پیمان وجود دارد، حوادث غیرمترقبه درمحیط کار ایجاد می شوند، استرس شغلی بسیاری را تجربه می کنند. در نتیجه هر چه یک پیمانکار بیشتر بتواند در مقابل این استرسشغلی تاب بیاورد می تواند تصمیم گیریهای بهتر و فعالیت مسمر ثمرتری داشته باشد. لذا بررسی رابطه سخت رویی یا تاب آوری با صلاحیتپیمانکاران دارای اهمیت است. به سبب آنکه بسیاری از افراد و دست اندکاران در یک پروژه وجود دارند که بر فرایند انجام و ادامه پروژه تاثیرگذار هستند لذا برنامه ریزی های پیمانکاران به ویژه در ایران که خلاء عمده ایی در رعایت اصول مدیریت پروژه و PMBOOK وجود دارد. صرف انجام پروژه های مختلف و نیز صرف مدت زمان زیاد در حرفه ی پیمانکاری لزوما از ایشان فردی با تجربه نمی سازد. لذا بررسی رابطهتفکر تاملی با صلاحیت پیمانکاران حایز اهمیت است. در پروژه های ساخت همواره اموری وجود دارد که یک پیمانکار می تواند بدن آنکهمرتکب نقض قانون شود پروژه را به شکلی سریعتر و یا با استفاده از راه های میانبر انجام دهد. در حالی که انجام پروژه مذکور با شکل ایدهآل آن فاصله دارد و ممکن است در آینده و یا به اشکال مستقیم و غیر مستقیم پروژه را با مشکل رو به رو کند. که ممکن است منجر به حدررفتن منابع اختصاص رفتن پروژه، دوباره کاری و یا هزین های غیر ریالی بشود. در نتیجه مسیله تاثیر و نقش انگیزش پیشرفت پیمانکاران درصلاحیت ایشان حایز اهمیت است.

اینک شما با جستجوی صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه وارد صفحه فروش فایل دانلودی صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

صلاحيت پيمانکاران بر اساس مشخصات روانشناختي ايشان بر حسب ابعاد گستردگي پروژه