کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها

کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها

… دانلود …

کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : همايش ملي معماري و شهرسازي بومي ايران

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

امروزه توسعه ی سریع زندگی شهری و قرار گرفتن ایران بر روی کمربند خشک دنیا، ابعاد مختلف زندگی در شهرها را تحت تاثیر قرار داده است، کمربند سبز شهرها با هدف کاهش آلودگی هوا و افزایش لطافت آن ایجاد می شود. اجرای کمربند سبز در اطراف شهرها نقش بسیار زیادی در زیبایی و کاهش میزان آلودگی هوا دارد. ایجاد کمربند سبز علاوه بر تلطیف هوا، از ورود گرد و غبار و آلودگی به شهر جلوگیری می کند لذا آلودگی محیط زیست از مسائل مهمی است که جوامع با آن رو به رو هستند و آلاینده های شهری عامل مهم این آلودگی به شمار می روند. بخش مهمی از این آلاینده ها در کنار بزرگراه ها و اتوبان ها وجود دارند که باعث آلودگی خاک، هوا و آب می شوند. از دست دادن رطوبت خاک بر اثر خشکسالی و از بین بردن پوشش گیاهی مناطق، باعث بروز پدیده ی فرسایش بادی و بالطبع آن افزایش آلاینده های هوایی و بروز طوفان های گرد و غبار می شود. امروزه دیگر تردیدی نیست که درختان و فضای سبز نقش مهمی در بهبود شرایط زیستی و ارتقا جنبه های کمی و کیفی شهرنشینان ایفا می کند در نتیجه یکی از راهکارهای کاهش آلودگی هوا و گرد و غبار، ایجاد کمربند سبز در اطراف شهرهاست است. در این مقاله سعی شده است اثرات کمربند سبز مانند: مقابله با خشکی و مبارزه با آلودگی هوای شهری و معرفی گونه های مناسب مورد بررسی قرار گیرد.

اینک شما با جستجوی کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها وارد صفحه فروش فایل دانلودی کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

کمربند سبز راه حلي براي کاهش آلودگي هوا و گرد و غبار در شهرها