رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري

رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري

… دانلود …

رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم تربيتي و روانشناسي، مطالعات اجتماعي و فرهنگي

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

این پژوهش به بررسی رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري کرمانشاه در سال 1394 پرداخت. جامعه پژوهش حاضر را کلیه کارکنان شهر کرمانشاه بود که در زمان انجام پژوهش به طور تمام وقت در شهرداری کرمانشاه مشغول به کار بودند که از این میان 150 کارمند به عنوان حجم نمونه به صورت نمونه گیری در دسترس انتخاب شدند. در این پژوهش از پرسشنامه های جهت گیری مذهبی آلپورت و مقیاس افسردگی هاسپیتال استفاده شد. یافته های پژوهش حاصل از ضریب همبسیتگی پیرسون نشان داد که بین اضطراب و افسردگی با جهت گیری مذهبی رابطه معنی دار وجود دارد بنابراین فرض صفر رد شده و فرضیه های پژوهش تایید شدند. همپچنین نتایج تحلیل رگرسیون نشان داد که جهت گیری مذهبی می تواند 0/70 اضطراب و افسردگی را پیشبینی کند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل رابطه جهت گيري مذهبي با ميزان افسردگي و اضطراب در کارمندان شاغل شهرداري دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.