سنخ شناسي انواع سبک زندگي مطالعه موردي شهر ساري

سنخ شناسي انواع سبک زندگي مطالعه موردي شهر ساري

… دانلود …

سنخ شناسي انواع سبک زندگي مطالعه موردي شهر ساري دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد سنخ شناسي انواع سبک زندگي مطالعه موردي شهر ساري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي سنخ شناسي انواع سبک زندگي مطالعه موردي شهر ساري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن سنخ شناسي انواع سبک زندگي مطالعه موردي شهر ساري :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي علوم اجتماعي و جامعه شناسي

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

امروزه سبک زندگی در تبیین های جامعه شناسی اهمیت فزاینده ای یافته است و بعنوان شناسا منجر به هویت بخشی افراد ، طبقات و گروههای منزلتی می گردد و همچنین بعنو ان جایگزین مفاهیمی همچون طبقه , ملیت و قومیت مطرح می باشد . لذا مقاله ی حاضر با هدف سنخ شناسی انواع سبک زندگ ی به مطالعه موردی شهر ساری از طریق روش پیمایش و با ابزار پرسشنامه می پردازد ، در این تحقیق حجم نمونه ی حاصل شده از فرمول کوکران 400نفر می باشد و برای انتخاب نمونه ها ، از نمونه گیری طبقه بندی تصادفی استفاده شده است . در این تحقیق پس از ارائه ی تعاریف و تئوری های متعدد در مورد سبک زندگی ، از طریق آزمون تحلیل عاملی اکتشافی به شناخت اشکال و سنخ های سبک زندگی در جامعه مورد مطالعه پرداختیم که منجر به شناسایی پنج نوع سبک زندگی در بین مردم شده است و نتیجه ی تحقیق نشان دهنده ی روندی عمیق و پردامنه در الگوهای شکل گیری انواع سبک زندگی می باشد .

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل سنخ شناسي انواع سبک زندگي مطالعه موردي شهر ساري روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

سنخ شناسي انواع سبک زندگي مطالعه موردي شهر ساري