تعيين پارامترهاي بيلان منابع آب محدوده مطالعاتي باغملک در استان خوزستان

تعيين پارامترهاي بيلان منابع آب محدوده مطالعاتي باغملک در استان خوزستان

… دانلود …

تعيين پارامترهاي بيلان منابع آب محدوده مطالعاتي باغملک در استان خوزستان دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تعيين پارامترهاي بيلان منابع آب محدوده مطالعاتي باغملک در استان خوزستان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تعيين پارامترهاي بيلان منابع آب محدوده مطالعاتي باغملک در استان خوزستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تعيين پارامترهاي بيلان منابع آب محدوده مطالعاتي باغملک در استان خوزستان :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنگره ملي آبياري و زهکشي ايران

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

به منظور شناخت ظرفیت و توان هر محدوده مطالعاتی در توسعه و یا محدودیت بهره برداری از منابع آب سطحی وزیرزمینی، انجام محاسبات بیلان لازم و ضروری می باشد. انجام محاسبات بیلان با استفاده از اطلاعات پایه هواشناسی، هیدرولوژی وآب زیرزمینی تاپایان سال آبی (93-92) در محدوده مطالعاتی باغملک انجام گرفت. محدوده مطالعاتی باغ ملک بین طول شرقی “39-49 الی “11-50 و عرض شمالی “22-31 الی “42-31 در استان خوزستان قرار دارد. مساحت اان محدوده 884 کیلومترمربع می باشد. شناخت دقیق وضعیت منابع آبی هر منطقه جز با داشتن آمار و اطلاعات صحیح و کافی از آن منطقه میسر نیست. لذا به منظورتهیه بیلان منابع آب، پارامترهای مختلف و موثر هواشناسی و هیدرومتری مورد تجزاه و تحلیل قرار گرفته و با تهیه نقشه های مختلفهواشناسی، عوامل هواشناسی با دقت بهتری در سطح محدوده مطالعاتی بررسی شده است. علاوه بر آن کلیه نوسانات آبهای زیرزمینیو مصارف اعم از سطحی و زیر زمینی مورد ارزیابی قرار گرفت و جداول بیلان هیدروکلیماتولوژی ، آب زیرزمینی ، عمومی تهیهگردید و چرخه آب محدوده ترسیم گردید . بر طبق محاسبات انجام شده این محدوده با کسری مخعزن 1.75 میلیون متر مکعبروبروست .

اینک شما با جستجوی عبارت تعيين پارامترهاي بيلان منابع آب محدوده مطالعاتي باغملک در استان خوزستان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
تعيين پارامترهاي بيلان منابع آب محدوده مطالعاتي باغملک در استان خوزستان