تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده

تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده

… دانلود …

تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : شانزدهمين همايش صنايع دريايي

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

نقش حیاتی و موثر ورودی هوا در موتورها پیشران توربینی، نقش اساسی بوده و لذا طراحی خوب و بهینه این مجراها یکی از پارامترهای اصلی و تعیین کننده در افزایش قابلیتها و میزان عملکرد موتورهای جت می باشد. یکی از انواع این نوع ورودی ها که در طراحی پهپادها استفاده میگردد ورودی هوای خم دار با دهانه ورودی لایه مرزی 1 ( BLI ( وارد شونده است. این نوع ورودی به دلیل کاهش مصرف سوخت و رادارگریزیبیشتر مورد توجه طراحان قرار گرفته است. هدف اصلی این تحقیق بررسی رفتار جریان در ورودی های موتور جت از نوع لایه مرزی داخل شونده است. در این تحقیق ورودی هوای انتخابشده توسط نرم افزار تحلیل سیالاتی آنالیز می گردد. در ابتدا برای اطمینان از صحت نتایج عددی، یک نمونه ورودی هوای لایه مرزی وارد شونده که دارای نتایج معتبر حاصل از تست تونل می باشد انتخاب گردیده و تحلیل می گردد و نتایج آن با داده های تجربی مقایسه می گردد. نحوه شبکه بندی و روش حل توضیح داده شده است. در ادامه پارامتر های مختلف هندسی کانال و شکل ورودی آن بررسی گردیده است و نتایج توضیح داده شده است.

اینک شما با جستجوی تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده وارد صفحه فروش فایل دانلودی تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تحليل عددي کانال هواي موتور جت با دهانه ورودي لايه مرزي وارد شونده